Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor szakítás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor szakítás?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a pasimat, egy régi exemmel.

De mint Kiderült, Ő is engem.


Azt mondja,hogy ő nen gondolta komolyan csak részeg volt, nem túl sok ideje vagyunk együtt, 2 hónapja kb.


Én 20/l Ő 22/f



2015. dec. 3. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Büszkék lehettek magatokra mindketten !
2015. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap után ha megcsalsz valakit semmi értelme a dolognak szerintem

szakítás...

2015. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És még van kérdés???? :DDDDD
2015. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ez egyértelmű...
2015. dec. 3. 16:23
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Imádom a társadalmat :D
2015. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

miért egyértelmű? Ha nem akartok szakítani akkor nem szakítotok. Mivel frissek vagytok emiatt hamarabb belementek hülyeségekbe, de lehet életed kapcsolatát dobnád el.

Én azt mondom ha szeretnél még adni neki egy esély és a pasi is így van akkor tisztázzatok mindent és kezdjétek tiszta lappal.

TE/TI döntsétek el, ne hagyatkozz itt tök ismeretlenek véleményére akiknél teljesen lutri hogy mennyit értenek kapcsolatokhoz vagy eddig milyen élményeik voltak.

Ha sok idegen véleményére hallgattam volna az életemben akkor nem lennék boldog házas...

2015. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem 2-4 honaposan a legszerelmesebb az ember.. ha ezalatt megcsalás történik mi lesz később?
2015. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

sokan úgy jönnek össze, hogy éppen neked nincs, nekem sincs, nem próbáljuk meg? És a szerelem csak később alakul ki.


Hallgass az érzéseidre és úgy dönts!

2015. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 hónapja vagytok együtt, de most kiderült h mindketten megcsaltátok már a másikat :P


szerinted? :D

2015. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rövid idő alatt megcsaltátok a másikat, az mást nem jelenthet csak a kölcsönös tisztelet hiányát. Ha pedig az nincs meg, akkor semmi sem lesz. Együtt is maradhattok akár, de teljesen fölösleges.
2015. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!