Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon tapló dolog így keresni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tapló dolog így keresni szexpartnert Tinderen?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok, külsőleg szerencsére nem panaszkodhatom, sajnos nagyon leterhelt vagyok egyetem/munka/kondi hármas miatt így úgy gondoltam Tinder segítségével próbálom a szükségleteimet kielégíteni. Be is regeltem magam 2 napja, likeoltam a nekem tetsző lányokat, van 67 db matchem.


Hogy hozakodjak ezzel elő a lányoknak? Nem akarok senkivel sem paraszt lenni...


2015. dec. 5. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Kezdhetted volna, hogy a bemutatkozásodba beleírod, hogy


"Mit keresek: Kikapcsolódás/Kötetlen szexuális kapcsolat"


És akkor nem kell fölösleges köröket futnod. Most, hogy van 67 natched... hát válogass... :D

2015. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom megalázni magam esetleges ismerősök előtt ilyen kiírással :D
2015. dec. 5. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy nem tudod úgy megírni/elmondani ezt senkinek úgy, hogy nem legyél tuskó.

Megértem amit mondasz, de nőként nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy ezt jól elfogadhatóan közölje velem valaki.

HACSAK nem írod ki magadról úgy, ahogy fentebb már javasolták.

2015. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Szia! Ha még nem mondta senki, el kell áruljam gyönyörű vagy. Én csak pár napja használom az alkalmazást így nem tudom milyen célból vannak itt az emberek. Jelenleg az egyetem és munkahely mellett nem férne bele nekem egy kapcsolat de nem akarom elmulasztani a lehetőséget hogy megismerjelek. Van kedved kötetlenül találkozni?" - Szerintem ez nem bunkó, nem is célzol vele egyből a szexre, de jelzed hogy nem kapcsolat céljából vagy itt így a lány ha elég ügyes ki tudja következtetni, hogy csak szexre kell. Én valami hasonlóval próbálkoznék, a találkozó alkalmával meg úgyis kiderülne hogy akarja-e a hölgy vagy sem a dolgot.


Emellett amúgy nőként én is egyetemre járok, dolgozom heti 27 órában és kondizni is eljárok mégis van időm a barátomra. :D Szóval egy kapcsolat csak időmenedzsment kérdése....

2015. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Picit nekem komplikáltabb, mert 40 órában dolgozom és felvettem 50 kreditet. :D Viszont köszi szépen, ezt lehet beírom pár csajnak kíváncsiságból.
2015. dec. 6. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez esetben viszont áll a bölcs mondás: aki kurv*ának áll ne csodálkozzon ha megba*sszák. :D
2015. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én megérteném, hogyha nem néznél ki jól, hogy nem akarod nagy dobra verni, hogy csak szexre kell a másik. A Tinderen az első benyomás nagyon a külsőségekre megy rá, és ha nem sikerül megfogni a másikat, akkor minek vesződjön valakivel, aki csak arra megy, főleg, ha találhat jobbat is, egyszerűen balra húz.


Ha jól nézel ki, akkor nyugodtan kiírhatod, hogy mit szeretnél, kertelés nélkül. A nőknek ez pozitívum, hogy nem kertelsz, és kamuzol, és vállalod amit akarsz. Nem hiszem, hogy ezzel, hogy aláznád meg magad mások előtt...

2015. dec. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!