Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire utalhatott ezzel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhatott ezzel a beszólással a tanárom? Félreértem, vagy felhívás keringőre?

Figyelt kérdés

Volt már vele kapcsolatban egy kérdésem : http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Eljöttünk jópáran az osztályomból sítáborba, ahová ő is jött, mint kísérő tanár. Tegnap éjszaka pedig, már majdnem elaludnék, mikor azt veszem észre, hogy a mellettem lévő ágyon az egyik barátnőm épp jól szórakozik a barátjával. (Kétszemélyes szoba, ők meg nyilván azt hitték, én békésen alszom) Miután a párna és a fülhallgató sem nyomta el az ágyuk nyikorgását, gondoltam, inkább lelépek, és átmegyek máshova, ahol nem alszanak. A folyóson pedig pechemre összefutottam a tanárral. Tök jogosan, kb. hajnali 3 volt, megkérdezte hogy mit csinálok a folyósón, mire vázoltam neki diszkréten a dolgokat. Láttam, hogy azonnal mondani akart valamit, de nem tette, helyette megkérdezte, hogy : "Irigy vagy?" Nem értettem, mire kifejtette, hogy irigy vagyok, mert nem velem csinálja valaki. Köpni nyelni nem tudtam, szóval próbáltam lerázni, hogy aha, biztos, erre utánam szólt, hogy : "pedig lenne, aki szórakoztatna", majd azzal a tipikus szemlesütős mosolygással bevonult a szobájaba. Én meg ott álltam megsemmisülve.

Ez most tényleg ennyire konkrét volt, vagy MÉG MINDIG csak beképzelem, és csak szimplán jófej?


2015. dec. 6. 22:05
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
88%
mondd el apadnak, majd o tudni fogja mit csinaljon a tanarral.
2015. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Na mégis vajon mire gondolhatott, mikor ezt kifejtette?

Nem matekozni szeretne veled, az biztos. :D

2015. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg megrakott volna
2015. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
3%
le akar kurni teged:DDD irj ra facen ha van neki beszeljetek meg:D hany éves?:D anyam ha nekem lett volna ilyen tuti lett volna mit mondanom:P
2015. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Nem keringő,nem is paso doble.
2015. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

Ez tényleg ennyire konkrét volt.

Alig várom a 3. ilyen kérdésed is!

2015. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Később, mikor még láttam, hogy fent volt fb-n írtam neki, hogy "mégis mire gondoltál?", mire ennyit válaszolt : " :) ". Egy nyomorult smileyt. :D

Másnap már nem feszegettem a témát.

2015. dec. 6. 22:14
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Addig olvastam az előzőt, hogy tesitanár. Náluk felvételi követelmény, hogy kujonok legyenek.
2015. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Kezdem én is ezt érezni, nem ő az egyetlen a sulinkban aki ilyen...fura :D
2015. dec. 6. 22:21
 10/28 anonim ***** válasza:

Nem fogja a szemedbe mondani, hogy feküdj alá.

Ha egyszer kinyilvánítod, hogy benne lennél akkor lesz belőle valami, amúgy meg majd ballagás után rádhajt, ha addig nem lesz más.

2015. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!