Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lépjek? (hosszú)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek? (hosszú)

Figyelt kérdés

Nem 100%san szexuális a kérdés, de az is van benne.

Lassan 5éve vagyok a párommal ,de 9 hónapja anyósomékhoz költöztem ( elötte sem volt mindig túl jó a szex) na azóta nem is volt.. csak kb akkor ha már megerőszakoltam. utoljára nyáron mondtam neki, hogy ha nem változik valami akkor vége lesz.. az volt az utolsó esélye, mert már sokszor beszéltem vele erről. ( volt beöltözés, kikötözés, orális dolgok, szextársasjáték mindent bevetettem és beszéltem is vele erről) na ő nem tud mit mondani, hogy miért nincsen 4 hónapja szex...

De elegem lett és tegnap közöltem vele, hogy vége lesz ennek. Jövő nyáron lenne az esküvőnk és most vettünk közös lakást ( igen ez elég nagy baromság volt, de el lehet adni) Mit csináljak? Már rég el kellett volna haggyam és keressek valakit aki jó lesz, bele a bizonytalanságba. Vagy maradjak a biztonságban és megkockáztatva azt, hogy már nem szeretem és nem bírom ezt a szexmentes életet és hogy a vége így is lehet szakítás lesz vagy megcsalás...

Sokakat kérdeztem mindenki azt mondta jobb ha lépek 22 éves vagyo még korai lenne lemondani a szexről és a boldog kapcsolatról.



2015. dec. 8. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem erre te is tudod már a választ. csak megerősítést vársz?

Igen, lépj ki ebből a kapcsolatból, mert fiatal vagy, de ha nem is lennél az, akkor is azt mondanám! nincs így értelme egymás mellett élni

2015. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Probalj vele tenyleg komolyan elbeszelgetni mo d el mit erzel oazinten es ha ezutan sem fog valtozni vagy nem erdekli a mondani valod akkor sztem menj 24L
2015. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

igen. talán egyfajta megerősítsére várok

2-es, nagyon sokat beszéltem vele komolyan erről... a vége mindig az lett ő sír én meg ado egy újabb esélyt. Tegnap is ez volt.. csak esélyt nem adtam

2015. dec. 8. 10:50
 4/12 PearlDiver ***** válasza:

A boldogságod és a kiegyensúlyozott kapcsolat lehetősége mindig többet ér mint a látszólagos biztonság. Ne maradj vele, láthatóan nem vagytok egymásnak valók.

26F

2015. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szex nélkül halott a dolog. Fiatal vagy még, ne cseszd el az életedet.
2015. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt nem mondta

, hogy miért nem akarja? Mit szokott mondani a beszélgetéseknél, azon kívül,hogy sír?

2015. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mivel nő vagy, sokkal könnyebben találsz egy szex-éhes pasit.

fordítva sajnos ez nem olyan egyszerű, általában jóval kevesebb a szexuális igényük a nőknek, mint a férfiaknak.

2015. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 PearlDiver ***** válasza:
#7 te honnan veszed hogy a kérdező nő? :D
2015. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is ez volt amíg anyósnál laktunk. Valahogy megöli a kedvet, ha a kedves mama ott hortyog a szomszédban... Az új házban visszatért minden a régi kerékvágásba. Én adnék ennek egy esélyt. Mikor költöztök?
2015. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem fiú a kérdező :D " a vége mindig az lett hogy sír..." persze férfiak is sírhatnak, de na :D
2015. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!