Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gond van velem ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond van velem ha szeretem ha egy nap többször is kielégít a párom? Illetve nagyon szeretném már kipróbálni egyszerre két férfivel? 22/N

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez gond? Mert nagy a libidód? Nincs ezzel baj, azt meg én is kipróbálnám milyen két lánnyal.... 30F
2015. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:

dehogy

egyik se gond

addig tedd amíg lehet

2015. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
HP! Remélem az ilyenek messze elkerülnek!
2015. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jelentkeznék 1-nek,de komolyan-privi ér ;-)
2015. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez nem feltétlenül probléma, amíg a párodnak is megfelel. a többször kielégítéssel talán nincs akkora gondja, de egy másik pasinak nem biztos, hogy örül - és még ha azt mondja, vagy akár tényleg úgy is gondolja, akkor sem biztos, hogy akár tudat alatt, vagy hosszú távon nem kerülhet a kapcsolatotokba. minden attól függ, hogy hogyan álltok hozzá és hogyan sikerül a dolgokat feldolgoznotok.


hallottam olyan házaspárról is, amelyik tök jól elvolt úgy, hogy hol az egyik, hol a másik, hol mindketten hoztak be új partnereket a kapcsolatba édes hármas, párcsere, stb. teljesen jól működött a kapcsolatuk egészen addig, míg az egyik fél el nem kezdte rendszeresen ugyanazt a partnert hozni, akivel aztán végül le is lépett...

2015. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon is rendben vagy,sokan szeretnének ilyen csajt.
2015. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
teljesen normális, sőt irigylésre méltó :)
2015. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod benne van, és ha Te meg elfogadod tőle, ha Ő meg a barátnőddel is akarja hármasban. Akkor minden rendben. Én egyébként páros lábbal rúgnálak ki.
2016. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van, hogy gyakran kívánod a szexet,

legyen hozzá egy jó partner aki ebben partner,

A 2 pasi az már érdekesebb, sokan vágynak erre nők, de nem minden pasi tolerálja, például én sem mennék bele, max párcserébe, vagy 2 nővel :) 39F

2019. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!