Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, ha valaki csak úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymous Man kérdése:

Hölgyek, ha valaki csak úgy spontán leszólítana titeket az utcán, és őszintén megmondaná, hogy nagyon szeretne veled legalább egy kellemes szexuális együttlétet eltölteni, persze bizalmas alapon, kölcsönös örömszerzés gyanánt, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg aktuális életkorotokat is tüntessétek fel a válaszaitokban, hogy látszódjon az adott korosztály személete. :)


25 F



2015. dec. 12. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Én azt h nem vagyok k. rva. Őket szokás így leszólítani.


Már ne haragudj de egy ilyen közeledési mód nemhogy abszurd de támadó jellegű is, pláne az utcán ami kvázi egy ellenséges terület egy gyenge nőnek.

Én lehet h meg is ijednék és elfutnék vagy hívnám a rendőrséget. Mert ha szociopatákkal találkozom mindig a legrosszabbra gondolok.

2015. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
1. vagyok, életkor 24/N
2015. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Meglepődnék és elutasítanám az ajánlatot. Utána meg még napokig ezen agyalnék és értetlenkednék, hogy "WTF?!".

21/L

2015. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Ez is, mint a nőkkel kapcsolatban minden, attól függ milyen külsővel rendelkező férfi mondja. Persze ez így nagyon letaglózó, ha csak így odamész, de ha picit finomítasz rajta, és amúgy jó testű, sármos férfi vagy, hidd el ezek közül a nagy erkölcsös nők közül nem egy lesz, aki szétrakja neked a lábait.
2015. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Történt már ilyen. Tovább sétálnék szó nélkül, mintha meg sem hallottam volna.


28/N

2015. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
You are a creep
2015. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minimum elküldeném a k.... a...ba :) Ahogy előttem is írták, nem vagyok k.va.


21L

2015. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy ez max akkor jönne be, ha pont olyan vagy, mint álmaink férfija. :D És mellé van egy ellenállhatatlan stílusod (ami közel sem olyan, ahogy a kérdést feltetted). Különben, mint láthatod is, elküldenek a p...ba. És igazuk van. Én is elküldenélek. :D 31N
2015. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

lol a nők a termtés királynői..

a legtöbb pénzéhes dugásimádó rQbanc.

Semmi aggyal.

2015. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
9: ha ezt így gondolod, miért nem mész prostihoz? Ott legalább nem ér meglepetés.
2015. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!