Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Fiúk is akár! Szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fiúk is akár! Szerintetek ki számít jó pasinak?

Figyelt kérdés

ki számít jó pasinak? például 10 ből hány lány nézi meg a jó pasikat!

úgy értem van egy srác és akkor arra a srácra 10/ hány lány néz rá, mert van egy ismerősöm 10ből 1 se nézi meg mondjuk em az a nagyon szuper kinézetű srác, de akik jól néznek ki azokat hány lány nézi meg? 10 ből mondjuk?



2015. dec. 12. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Agyadra ment a matek ...

Sajnos nem csak neked.

2015. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Ne számadat táblázatban gondolkodj. Ahány nő, annyi féle ízlés. Nem lehet ezt beskatulyázni.
2015. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más számít jó pasinak! Ízlés kérdése.

Aki nekem tetszik, lehet hogy másik 5 lánynak már nem és fordítva, szóval ezt így nem lehet megmondani.

2015. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

áhh... értem. :D azért köszönöm. az igaz, ahány annyi féle.

így belegondolva hülyeség volt feltenni a kérdést o.O :D

2015. dec. 12. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!