Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Folyton két táborral találkozo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton két táborral találkozom itt: Aki azért rinyál, mert egy lány se szexel vele, a másik fele szerint meg minden mai nő ribi. Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 06:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
megoldás: az a csoport, aki szerint az összes nő r_banc, elviszi az összes nőt, mi meg nem tudunk senkivel szekszelni.
2015. dec. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Akkor én kivétel lehetek. Én ugyan is, csak arra a nőre teszem a ribi jelzőt, aki azt ki is érdemli.
2015. dec. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A maradék meg nem ír ki barom kérdéseket...
2015. dec. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csak barom válaszokat
2015. dec. 14. 06:40
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Vannak akiknek jó külseje van, és vannak olyanok akiknek nem.
2015. dec. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez a ribi / nem ribi kérdés azért érdekes... Én személy szerint többre értékelem azokat a lányokat, akikkel megköttetik az üzlet, jó esetben azt kapod és annyiért amiben megállapodtatok, utána elválnak útjaitok.


Az én szememben nagyobb ribi az, aki százezrekkel húzkodja le havonta "imádott" pasiját.


Vagy?

2015. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
Mert 2 tábor van. Azok, akik ülnek egész nap a gép előtt és nem szólnak egy lányhoz sem, ezek értelem szerint nem kapnak nőt. Van a másik csoport akinek van élete, ők pedig sok nőt kapnak.
2015. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%
A ribik is csak azokkal a férfiakkal dugatják magukat, akik legalább az átlagos szintet megütik külsőre.
2015. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az igazság mindig félúton van.
2015. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 PearlDiver ***** válasza:

Hát ki kell ábrándítsalak, mert én pl egyik táborba sem tartozom :)

Nekem épp elég az az egy lány aki szexel velem, rinyálni nem szoktam, és a ribi jelzőt sem használom. Szerintem vannak visszafogottab, meg szabadosabb lányok/nők, a kettő közötti skála is eléggé széles, én azt mondom mindenki a saját boldogságának szerzője (vagy elcseszője). Ha valakinek nem tetszik a viselkedése, hagyd ott és ne foglalkozz vele.

26F

2015. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!