Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mi volna a válaszlépéset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi volna a válaszlépésetek, ha a barátnőtök egyszer csak szex közben mindenképpen meg szeretné "vizsgálni" a prosztatátokat?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Simán, imádom az ilyen anális játékokat :))
2015. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előkészület nélkül kizárt.
2015. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Alapjáraton kizárt...

én nem vájkálok benne ő se vájkáljon bennem

2015. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, biztos csak örömet szeretne okozni neked, de nem jól kezdett hozzá.

A párommal mi megbeszéltük előtte, hogy ne érje váratlanul.

Megpróbáltam kitapogatni és így óvatosan kényeztetni, de neki nem jött be, mert kissé szégyenlős, nem tudta kellőképpen elengedni magát. Ha kíváncsi vagy rá, akkor hajrá, ha nem szeretnéd, akkor mondd meg neki.

2015. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megbeszélés kérdése. Ha szól akkor miért ne?! Mindent ki kell probálni. Egyszer élünk. F
2015. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező domina vagy?Más is lenne?
2015. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ér váratlanul, akkor hagynám, ezt is ki kell próbálni egyszer. Aztán az alapján eldöntöm, legközelebb hagyom-e.
2015. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Volt már erre példa. Cumi közben elkezdett a fenekemnél matatni. Nem mondom, nagyot ugrottam. :) Mondtam neki, hogy ott engem ne tessék piszkálni. De ő már csak ilyen csintalan fajta lány volt, újra és újra próbálkozott. Egyszer csak meguntam a térdemre fektettem és elfenekeltem. Mondjuk nálunk ez része a játéknak, szóval nem volt ellenére. :) Utána egy ideig büntiből csak hátra tett kézzel cumizhatott.
2015. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ujjazhat is rendesen ott, nem zavar.
2015. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szex előtt mindig alaposan megmosom a fenekemet (meg egyébként minden zuhanyzás alkalmával), mert a barátnőm nagyon szereti. Szinte minden alkalommal ki akarja nyalni, néha hagyom is neki; volt hogy az ujját is bedugta.
2015. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!