Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férj aki együtt él a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férj aki együtt él a feleségével meg tudja erőszakolni a nőt? Erőszaknak számít ha a nő nem akarja és ugyanolyan következményekkel jár, mintha egy vadidegen erőszakolna meg valakit?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés.
2015. dec. 16. 18:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is rosszabb, ha az él vissza a helyzettel, akiben elvileg megbízol, akinek jóban-rosszban támogatnia kellene!
2015. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Hát azért képzeld magad bele abba a helyzetbe, hogy lehúztad a 8-10-12 órás műszakot, elmentél a gyerekért az oviba, megetetted, megfürdetted, lefektetted, végre leülsz... és erre megjön álmaid hercege, sörtől és kőműves actimeltől illatozva, húgyfoltos kantáros nadrágban, büdösen, izzadtan. Benéz a hűtőbe-konyhába és mikor nem talál sehol semmi számára elfogadható táplálékot, lekever pár sallert, hogy mégis hogy képzelted, hogy a teremtés koronáját nem várja itthon gy tál meleg étel? Aztán hirtelen elsírja magát, hogy ő igazán nem akarta és sajnálja. Elkezd fogdosni, csókolgatni, úgy ahogy van büdösen, részegen, te meg hiába ellenkezel, hiába törölgeted a könnyeidet a pofonoktól feldagadt képedről, ő nem tágít, mert ki szeretne engesztelni, amit te jobb híján hagysz is neki, legalább előbb szabadulsz és végre lefekhetsz pihenni. Na mi ez ha nem erőszak? Nyilván ez egy NAGYON sarkított példa volt, de sajnos ettől ez még létező probléma. Persze arra is van példa, hogy a nő visszaél ezzel, de az ilyesmit látlelet híján nehezen lehet bizonyítani utólag.
2015. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem a testi bántalmazásra gondoltam, mert az tényleg szörnyű lehet. Szerintem amúgy észre lehet venni valakin, ha agresszív típus, nem a párjával, hanem pl. vezetés közben, vagy ha pl. neki tolják a bevásárló kocsit, hogyan reagálja le. Vannak apróbb jelek.

De az ne mondjátok már, hogy rosszabb, mint ha gumi nélkül megerőszakol egy vadidegen, lehet elkapsz valami nemi bajt is. Ha az élettársad/férjed teszi, vele már voltál jó párszor, az a plusz egy mit számít? Én ha olyan helyzetben lennék, hogy a párom erőlteti, akkor inkább hagynám, mert úgy kevesebb a sérülés esélye. De alapból nem tudok ilyen helyzetet elképzelni, mert amiket ti felhoztatok ott előtte volt testi erőszak is, amit én sem tűrnék el, a nemi viszont szerintem semmiség. Én hasonló szituációt képelek el, mint például veszekednek a felek és mondja a férfi, hogy hagyjuk, majd holnap megbeszéljünk és neki esik a nőnek. A nő inkább folytatná a veszekedést és eltolja magától, én ilyen helyzetben benne lennék. De nem pofonokra, kar rángatásra gondolok.

2015. dec. 16. 19:03
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
hát te hülye vagy..
2015. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

Oké, tisztázzuk: a nemi erőszakot szinte mindig testi erőszak előzi meg. Az erőszak maga azért jön létre.

Ha egy nő nem akarja, akkor ellenkezik.

Ha meg akarja, akkor nem ellenkezik.

Más kalap a zsarolás, meg a csoportos erőszak, amikor a nő sokszor nem is ellenkezik, mert tudja, hogy nincs értelme, de ha határozottan kimondja, és kimutatja, hogy nem akarja, akkor az erőszak.

2015. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

#10-nek ebben igencsak igaza van.

A családon belüli erőszak sokkal, de sokkal rosszabb: olyan - nevezzük most lazán akasztani való szörnyetegnek - követi el ellened ezeket a mocsokságokat, akiben 1. megbízol, vagy legalábbis megbíztál, 2. olyan helyen, amit a biztonságos otthonodnak kéne mondanod, 3. a legtöbb esetben bármiféle kiváltó ok nélkül, 4. bármikor, akár teljesen váratlanul.

2015. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
95%

"A nő inkább folytatná a veszekedést és eltolja magától, én ilyen helyzetben benne lennék."


Akkor mégis áruld el, hogy ha egy nő nem akarja, akkor hogyan teszed magadévá fizikai erőszak nélkül? Mert én, ha nem akarok szexet, akkor elhagyom a helyszínt, nem vagyok hajlandó vízszintesbe kerülni, széttenni a lábam, stb. Durván le kellene fogni ahhoz és a mozgásomban korlátozni, hogy behatolás történhessen. Plusz, ha nem vagyok felizgulva, akkor a behatolás még hámsérüléseket is okozna.

2015. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem tudnám elképzelni a kapcsolatomban,hogy megerőszakoljam a páromat,ez számomra állatias lenne,és nekem fontosabb a nő öröme sokkal ennél!
2015. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha megmondom hogy nincs kedvem, nem fogom élvezni, de a pasi ennek ellenére használni akarja a testem a saját kielégülésére, azonnal csomagolhat is.

Férjhez ahoz megyek (mentem) akinek a szeretkezés arról szól hogy örömet okozzon nekem (is)

A házasságon belüli erőszak pont olyan brutális mint az utcai. Csakhogy nincs hova menekülni az áldozatnak. Ezzel sokkal több férfi él vissza mint nő. Újra és újra megveri aztán megerőszakolja a feleségét. Azért nemi erőszak mert a testi erőszak, a fájdalom okozás, megalázás a célja.

Baromira nem ugyanaz hogy nincs épp kedved de eltűröd hogy belédverje. Az nagyon nagy gáz ha neked már ez is csak egy dugás a sok közül.

2015. dec. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!