Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez így természetes? L/20

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany188 kérdése:

Ez így természetes? L/20

Figyelt kérdés
A párommal nagyon megkívántuk egymást, és elvette a szüzességemet. Előtte pettingeltünk (eléggé fájt mikor ujjazott, pedig el volta lazulva), aztán megpróbálta bedugni. Nagyjából félig ment és nem fájt jobban, mint az ujjazás, ez normális dolog? Utána eléggé fájt mikor elkezdett bennem mozogni, megbeszéltük, hogy egyelőre ez is elég, és legközelebb folytatjuk. Mennyire gyakori az ilyen, hogy elsőre nem megy a szex?

2015. dec. 17. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem második alkalommal is fájt.Jó mondjuk velem durva is volt,de mindegy.Harmadik alkalommal mikor én irányítottam,lovagló pózban,akkor már el is sikerült élveznem.
2015. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
kb jól csináltátok az eégszet
2015. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, főleg, ha előtte soha nem is pettingeltetek. Többet kéne próbálkozni, de nem a szexeléssel, a behatolással, hanem először csak a pettinggel! Először csak a csiklódat izgassa, ettől nedves leszel, akár el is juttathat a csúcsra, és így tényleg teljesen el tudsz lazulni. Az ujjazással lehet a hüvelyt tágítani, főleg egy szűz, tapasztalatlan hüvelyt, mert annak a fala még nem gyakorolta be a rugalmasságot.
2015. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az oké,hogy a csaj elélvez,de addig a pasival mi lesz?
2015. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván a pettingben az is benne van, nyugodtan a lány is kielégítheti a srácot kézzel-szájjal, ezt csak azért nem írtam le, mert a kérdezőnek nem az a problémája, hogy nem megy el a párja, hanem az, hogy fáj neki az ujjazás és a behatolás is. Arra pedig az a megoldás, amit írtam.
2015. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Értem.Azért kellett lepontozni? :DDD
2015. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyilván utána nem hagytam kielégítetlenül. :)
2015. dec. 17. 13:14
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Azóta már csak az elején fáj kicsit, egyébként nagyon élvezzük.

2015. dec. 25. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!