Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legeslegelső szopás előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legeslegelső szopás előtt szokás tisztázni a lánnyal, hogy mielőtt elélvez a srác, szóljon?

Figyelt kérdés
A barátnőm tegnap csinálta először a pasijaval és telibe lőtte az arcát. Nálatok hogyan volt???
2015. dec. 17. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha megkér a csaj, hogy hova ne élvezzek és szól előre tiszteletben tartom.

Amugy meg épp ahova megy, arcra,szájba, mellre, stb.

Hogyha arcra vagy szájba megy szeretem érezni ha utána csokolózás közben jut egy kicsi nekem is belőle :)


Volt olyan barátnőm aki kérte: bárhova mehet csak szájba ne mert nagyon sok jön nekem és ennyit nem bír lenyelni. Megértettem és tiszteletbe tartottam, mert néha én is csodálkozok az a sok sperma hol fér el bennem :)

2015. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Illő dolog megkérdezni hogy hová mehet.
2015. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 electroman75 ***** válasza:
93%
Onnan van benned olyan sok mert mindig visszaeszed egy részét.
2015. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 éve vagyok kapcsolatban, de ha kényeztetésről is van szó, olyan nem nagyon van, hogy el is megy egyből. Utána szeretkezünk általában. De amikor volt ilyen az sem az arc környékén teljesedett ki.
2015. dec. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szôljon elötte, persze.
2015. dec. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 éve vagyunk együtt, mindig megkérdezi a párom, hogy mehet-e a számba, holott tudja hogy igen. És mindig szól előtte, hogy mindjárt jön :D
2015. dec. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi megbeszéltünk minden hasonló kérdést a kapcsolatunk elején, mi így éreztük korrektnek. Jobb elejét venni a dolognak, mint utána kellemetlen érzésekkel távozni az ágyból. A kommunikáció fontos, nem csak olyan kérdésekben, hogy melyik mosóport vegyünk, hanem, hogy hova élvezhet a partner és hova nem.
2015. dec. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bobby11 ***** válasza:

úgyis szól, hogy hogy nem akarja és kész.

kérdezni szerintem felesleges.

2015. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!