Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevés ez a részemről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés ez a részemről?

Figyelt kérdés
Egy sráccal már lassan egy hónapja randizgatunk, ő már a barátnőjének mond engem. Második randin volt az első csók, le nem feküdtünk még egymással. Az érdekelne, ha csak annyit csinálok a testi dolgokat nézve, hogy visszacsókolok, és ha megölel átkarolom a nyakát, az elég részemről? Azért kérdem, mert első pasim, nincs tapasztalatom...másrészt ő kicsit többet szokott ennél( tapogat ilyesmik),alapvetően ezeket is mindig ő kezdeményezi, plusz mindig mondja, hogy mennyire kíván...
2015. dec. 18. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
22/ L és 30 /F ez lemaradt, bocsi
2015. dec. 18. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
megmondom őszintén furcsállom a kérdést, mert ha valaki szereti a másikat akkor automatikusan ölelgetni, csókolni , simizni akarja... tehát az jön le az egészből mintha te nem is igényelnéd ezt a dolgot, csak viszonozgatod azt csá... szerelmes vagy egyáltalán? vagy minek vagy vele? ráadásul eslő pasid és pont ekkora különbséggel?
2015. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
érdekel mint pasi, szeretek vele lenni. Egyedül az gátol, hogy nem vagyok biztos benne, hogy komolyan gondolja velem...ezért nem merek magamtól kezdeményezni, mert tartok tőle, hogy csak üres hízelgés minden amit mond
2015. dec. 18. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ...

Ha Ennyire nem bízol meg benne akkor ezt el kellene mondanod neki. Le kellene ülnötök beszélgetni. Ez máshogy nem megy.


Persze megteheted hogy tovább halogatod a dolgot és nem fekszel le vele, de akkor ő fogja megkérdezni mi a baj. Mit fogsz válaszolni?

2015. dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már szóba jött ez köztünk, ő váltig állítja, hogy nem akar kihasználni. Csak nekem meg ez a hülye érzés nem akar elmúlni, az a gond
2015. dec. 18. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Mutasd be a szüleidnek, vagy olyan embernek aki tudod hogy ért az emberekhez. És kérd ki róla a véleményed.
2015. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2015. dec. 18. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyi kétségbe leehtsz esve....két kategóriába is ki kell írni.

Na látod korkülönbség, kellett ez neked?

Én 1 évvel vagyok fiatalabb, mint te, de mivel úriember vagyok, nem tapizgatok senkit randikon. De mivel ő ekkora paraszt, legalább kérdezd már meg tőle, hogy indul-e még a traktor ebben a fagyban.

2015. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!