Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, ti mit szólnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti mit szólnátok hozzá, ha a 27 éves barátnőtök nagyon béna lenne az ágyban?

Figyelt kérdés
Mindössze egy sráccal feküdtem még le, azzal is csak egyszer. Valószínű hogy egy csomó mindent nem tudok, amit ennyi idősen már illene. Ezt nem fogom bevallani neki, lehet nem vagyok normális, de nagyon szégyellem a dolgot. Egyből szakítóok az ilyesmi? Mennyi idő alatt jövök bele a dolgokba? Ti mit tennétek a helyemben?
2015. dec. 22. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra lennék én, hogy megtanítsam.
2015. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd belejön.
2015. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Én örülnek egy ilyen lánynak! 27 F
2015. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Kegyetlen ribizlit csinálnék belőle az ágyban...:P Persze csak velem csinálná.
2015. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

1. Lehet nincs gyakorlarod de az elméleti részt megtanulható a neten. Elég hasznos dolog tud lenni. És itt nem csak a pótokról van szó.


2. Ezt ne szégyelld. Én örülnék ha nekem kellene betanítani.



25F

2015. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Senki sem születik lepedőakrobatának, ugyhogy nincs semmi baj, majd belejössz.
2015. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Semmi gond, én se voltam sokkal fiatalabb, amikor elkezdtem.
2015. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
És az elméletet hol lehet megtanulni? :)
2015. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gond, nem szakító ok. Csak bízd magad a párodra, hagy vezessen be a szexualitás kultúrájába. Jöhet ez ösztönösen is. Valószínű, nem élvezted az első együttlétet. Ha élvezni fogod, magadra rántod a párodat, és ösztönösen fogsz mozogni. Kis gyakorlat és bele fogsz jönni.
2015. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A neten való tanulással kapcsolatban milyen oldalakra gondolsz konkrétan?

2015. dec. 22. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!