Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak nagyon sok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nagyon sok a spermája, lehet valahogy ezt csökkenteni?

Figyelt kérdés

Egy alkalommal megszámoltam és 8-szor spriccelt, és összességében nagy "tócsa" lett alatta. A fürdőben pettingeltünk ekkor.

Őt nem zavarja, de engem igen, mert szereti, ha a számban mehet el, és ha esetleg a mellkasomra engedi akkor nagyon kellemetlen a szaka, mag úgy az egész.

nincs valami szer amitől kevesebb jönne neki? egyébként szeretem, jól meg vagyunk, de ez nagyon zavaró.



2015. dec. 25. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
A megoldás: nyelni, mint kacsa a nokedlit! :)
2015. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Fogadd el. Szerintem ezen semmi rossz dolog nincs.
2015. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, h rossz, de kellemetlen már, főleg úgy, hogy naponta szexelünk.
2015. dec. 25. 14:30
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

A szaga és állaga függ a pasi étkezési szokásaitól.

A mennyisége nem szabályozható, egyén kérdése. Max gyakrabban élveztesd el a száddal, kezeddel, .....

Mások inkább arra panaszkodnak, hogy kevés nekik.

2015. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Adamka1119 válasza:
Ne egy meneteket toljatok egy nap. 4et legalabb es kevesebb lesz.
2015. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Nyeld le és ne gondolkodj semmin,csak nyelj!
2015. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomnak is sok, kb 5-6X spriccel, de én szeretem lenyelni, mivel teljesen jó az íze, legtöbbször közömbös.De ő ásványvizet és gyümölcs levet és levest eszik, és így jó a spermája.
2016. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Én pasimnak is sok van és nekem nagyon izgató ahogy spriccel. Általában a számba megy, de ha a cicimre szeretné akkor is megy pici a számba, arcomra, nyakamra és még néha a párna is kap belőle. Múltkor csak kihúzta a puncimból és onnan spriccelt a cicimre. Engem nem zavar!
2016. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyen sok ananászt :)
2016. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó lenne ha az enyém is annyit spriccelne!Ennyi spermaval már akár hatos ikreket is lehet csinálni!
2022. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!