Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim! Jártatok már úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenger-szem kérdése:

Hölgyeim! Jártatok már úgy, hogy a pasitok nem szerette a szopást, de Ti imádtátok csinálni? Meddig bírtátok (bírjátok) nélküle? Ilyenkor mi a teendő? Mármint arra vagyok kíváncsi, mit lép a nő?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meddig bírjuk nélküle? Hát úgy kb örökké. Ha nem szereti, akkor mi a francért erőltetném? Vagy azt gondoltad, hogy az valami létszükséglet és keresünk valakit a faszink mellé, aki néha leszopat? :D
2015. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves Tenger-szem! Te egy olyan kisfiu vagy aki sok mindent nem ért. Verd csak ki és megnyugszol.
2015. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az "aggódó sorokat", de itthon minden ok! :) Viszont egy ex barátnő jelenleg az elszenvedője ennek a szitunak, és ott azért nem ennyire egyértelmű a helyzet... a kérdés segítő szándékú volt a részemről! Ti ezt "bizonyára jobban tudjátok" alapon.


1-esnek köszi, 2-esnek üzenném, ki lógótt a kapanyél a képernyőből...

2015. dec. 26. 01:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen helyzetben vagyok, és számomra érthetetlen, hogy nem szereti. Jobban mondva nem igényli. Néha "engedi", de neki ez inkább előjáték, inkább szexelne. Ha nekem épp megvan, akkor is csak nehezen engedi, mivel nem lehet belőle szex. Igazából én megvagyok nélküle, csak kellett egy alapos őszinte beszélgetés, mert eleinte azt hittem, nem jól csinálom, hihetetlen volt, hogy nem velem van a baj, hanem ez őt nem izgatja. Eszembe nem jutna emiatt félrelépni.
2015. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Azt hiszem, a leg hitelesebb forrásból érkezett! Maximális tisztelet érte!
2016. jan. 1. 10:37
 6/6 anonim válasza:
Milyen igazságtalan ez a világ. Én konkrétan imádom, ha orálisan kielégítenek, de nekem sajnos ez nem adatik meg otthon gyakran. Aki meg nem szereti annak meg ilyen belevaló barátnője van. Minden esetre szerintem nagyon kicsi ez az arány aki nem szereti. Ilyen lehetőségem lenne akkor soha nem engedném el azt a hölgyet. :)
2016. márc. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!