Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A BDSM, lábfétis/lábimádat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A BDSM, lábfétis/lábimádat perverzség?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem tartom annak.


25F

2015. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nők szemében az,és undorodnak tőle,de análisan dughatod őket,az full higiénikus!
2015. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Én lány vagyok, és szerintem nem az, engem nem taszít. Az anál pedig nem érdekel, nem vágyok rá.

2015. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem a lábimádat és az anál is izgat,pedig lány vagyok..
2015. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a kecses női lábakat. Főleg ha egy szexi tűsarkúban van. Elképzelem, hogy nyalogatom egy nő talpát és szopogatom a lábujjait, majd picit, enyhén megtapossa a kukimat, aztán megparancsolja, hogy verjem ki a lábára majd nyaljam le.

Én is betegesnek gondoltam eleinte ezt a vágyat, meg kicsit meg is ilyedtem mikor eszembejutott először, mert azt hittem meleg vagyok, de még csak a férfi biszexualitás is taszít. :/


27/F

2015. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "azt hittem meleg vagyok?" :D A BDSM a parancsolgatás, a kukitaposás, és a saját spermád megevése az már Brrrrrr.. mindenképp "extrém sport"-nak számít. :D Még az én lábfétisem is, pusztán csak az hogy izgatnak a női lábak. :D Semmi extra.. imádom a lábujjakat, a talpat.. patyolat tisztán puszilgatni, simogatni, és megőrülök tőle ha ilyesmit látok nyáron. :D Hogy a hímtagom lábujjakkal való kényeztetéséről ne is beszéljek. Kb ennyi.. BDSM valahogyan nem "jött a csomaggal" :D Nem érdekel. De ezt sem merem.. nehéz ám csak úgy tálalni hogy figyelj imádom a talpad, mert azonnal hülyének és aberráltnak titulálnak. Szóval csak óvatosan, olyannak mondjátok el akiben megbíztok és/vagy régóta ismerős. :D
2015. dec. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hatos nőként írom:nagyon ott vagy ^^ basszus ilyen izgatósat is rég olvastam;)
2016. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az.
2020. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!