Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akik már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik már huszas éveik elején gyereket akarnak? Vagy ez már nem szokás?

Figyelt kérdés

2015. dec. 26. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog, hogy akarok.

A másik meg, hogy nincs még diplomám karrierem, nincs honnan gyesre menni, nincs saját ingatlanom..

Amíg ez nincs meg, nyílván nem vállalok gyereket.

2015. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az ingatlan hiánya nem akkora gond. Sokan albérleteznek.
2015. dec. 26. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem 21,2 éve van együtt a barátjával és ő már szeretne.A böki csak az,hogy még egyetemre jár.


Viszont anyum is próbál hatni rá,hogy ne kapkodja el,mert anyum 21 évesen szülte nővérem és szeret minket nagyon,de ha újrakezdhetné,25-30 évesen vállalna csak,ha egyáltalán.Ezzel én is egyetértek,egy gyerek nagy felelősség és sok lemondás,nem szabad elkapkodni,élni kell előtte.Szerintem..:) 19L

2015. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tényleg nagy felelősség és sok lemondás egy gyerek. Ezt mindenkinek át kell gondolni. Viszont én meg látok 30-as nőket akik az első gyereket akarják vagy már várják és végül sosem jön el a 3. és 4. gyerek, mert kicsúsznak az időből.

Persze nőknél a karrier és gyerekvállalás egy nagyon nagy ellentét.

2015. dec. 26. 23:03
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Szeretnék gyereket 25 éves korom előtt. (Összesen 3-at szeretnék az életben és mindet harminc éves korom előtt).

Albérletben lakom egy másik városban mint a családom, diákmunkázom, a családom minimális összeggel támogat havonta és 1,5-2 év múlva munkába állhatok 120-150 ezres nettó fizetéssel elvileg.


És őszintén megmondom én inkább a kérdező nézeteihez állok közelebb: Anyukám 21-26 évesen szült engem és a két tesóm és nem úgy tűnik, mint aki megbánta ma sem. Apu 8 évvel idősebb anyánál és mikor összekerültek, apának 28-29 éves korára már volt egy egzisztenciája, amire mindketten támaszkodhattak közösen.

Butaság hogy egy nőnek egyedül kell megfelelnie annak, hogy el bírja tartani önmagát és egy gyereket is. Ha valaki ennyire nem bízik önmagában, a párjában vagy a kapcsolatukban akkor ott más bajok vannak már. Amúgy családalapítást nálam akár 10-12 évvel idősebb férfival is el tudok képzelni én is. A legutóbbi szerelmem, akivel két évig voltunk együtt, 6 évvel volt idősebb nálam.


Egyébként ismerkedéskor azt vettem észre, hogyha egy 25-35 éves férfinál szóba kerül, hogy én ilyen fiatalon szeretnék gyereket, a legtöbbjük elismeréssel adózik ez iránt és örül annak, hogy olyan nőt talált, aki nem 30 éves korára vagy még azon túlra hagyná a gyermekvállalást. Szerintem sokkal több férfi keres 25 alatt szülni akaró nőt, mint ahány ilyen nő van.


19/L

2015. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Ez mind szép és jó,de ha arra alapozol,hogy majd a férjed eltart és ezért neked nem lesz semmi normális végzettséged,hanem 20-22 évesen már gyereket szülsz,akkor majd csak pislogsz,mint hal a szatyorban,ha mondjuk 10 év után megcsal vagy kiszerettek egymásból.Akkor kire fogsz támaszkodni?Miből fogsz megélni,rendes végzettség nélkül?Nem biztos,hogy így lesz,lehet,hogy örökké szeretni fogjátok egymást,de nem szabad erre feltenni mindent.Én biztos nem tenném...
2015. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ki tartja majd el a 3. meg a 4. gyereket?

nem gondolod, hogy nem a kor miatt nem akarnak sokadik gyereket?


...

2016. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez màr 20 évvel ezelőtt sem volt szokàs,agyilag is fel kell nőni ehhez a feladathoz,és ez csak kevés embernek sikerül húszévesen.3-4 gyereket ki a fene akarna,bőven elég egy is.
2016. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1-es: kifogásert nem kell a szomszedba menned azt látom :D


Sztem te inkább bulizgatni meg pasizgatni akarsz meg pár évig nem büfiztetni. Es egy igy van rendjén

2016. jan. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es az a rengeteg aki kenyszerbol vallal gyereket 14-16evesen? no igaz nagyresz szuleinek/rokonainak stb. kell eltartania...


idealis az lenne ha kb. 18evesen mar megszulne az elso gyereket a nö es ha lehetseges mar kb. 19evesen a 2. at, es a 3. at mar kesobb vagy soha (fajfentartashoz 2 gyerek eleg)


de ehhez valakinek tamogatnia kellene hogy ezt megtehesse,

18+16 min. amig felugyeli gyereket kb. 35eves tehat akkor amikor s gyerekei elkezdenek felnotte vallni 35ev nem annyira mondhato fiatalnak mar, ujabb gyereket ilyenkor nem idealis vallalni es egyszerre 2nel tobb gyereket felnevelni nagy annyagi koltseg is


35evesen viszont ugyan ugy tud bulizni sok sok evig, meg gurcolni is munkaban, igaz nem lesz 6diplomaja, de ha mindenki abba iranyba halad hogy a nö többet dolgozzon mint a ferfi akkor mi lesz? Junior a film cime ha igaz, ferfiak fognak szulni es gyereket nevelni?


mert azt vegyetek szamitasba hogy ha nem a gyerekre hanem bulira es munkara koncentral a no akkor pont a gyereknevelesi idot szanja ra, vagyis 35ev korul lesz meg az elso gyereke

35+16 = 51 ev kesz bagymamakor es a gyereke még fel se nöt, 2. gyereket nyugosen fog egy "idos" no vallalni vagyis sok sok evre ra, talan meg se eli hogy felnott legyen a masodik gyereke


a lenyeg az lenne hogy minden generacionak minnel fiatalabban kellene gyereket vallalni


25 evet irtak fentebb ha jol emlekszem, ekkor még nincs allando nagy keresete az embereknek ekkor fejezi be kb. a 6. diplomat


par evet erdemes dolgoznia frissiben hisz jobban kapkodnak erte es igy lesz gyakprlati tapasztalata ami kesobb jol jon


ez lett voln az a resz ha teljesen kulon valasztjak a buli/munka t a gyerekvallalastol


ellenben felelos emberek nök elvallaljak mindektott, nem konnyu de muszaj, a gyerekek fontosabbak mint a munka magaban, miert dogozni? a buli miatt? nagy eletcel...

2016. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!