Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kevéssé vonzó adottságú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevéssé vonzó adottságú fiuk hogyan dolgozzák fel, hogy nekik brutálisan sokszor többet kell dolgozniuk egy átlagosan szép fiatal lányért?

Figyelt kérdés
Miközben meg a joképünek magasnak és jo testalkatúnak született pasikkal nem ritkán 1-2 óra ismeretség után már szexelnek?
2015. dec. 27. 22:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
beletörődtem.
2015. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
sose volt igazságos az élet van aki jóképű és bármennyi csajt megkaphat van aki meg egyet se de úgyanígy valaki tehetséget kap és milliókat keres más meg örül a minimálbérnek is
2015. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Olyannyira beletörődtem, hogy már nem is próbálkozom. Elfogadtam a kiosztott lapokat...
2015. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Na bumm. nem vagyunk egyformák.

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy nem rosszabb-e a butáknak.

De, sokkal rosszabb. Őket valahogy mégsem sajnálja senki, hogy kevesebb nő jut nekik.


Ha nem vagy vonzó, legyél okos.

Ennyi.

2015. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
az élet kegyetlen sajnos! nem ismerkedek már felesleges
2015. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ja, csak mondjuk aggyal felszedni nőket felső 20%-ba tartozó intelligenciát igényel


mig külsőt illetően elég a felső 40%-ba tartozni

2015. dec. 27. 22:19
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen mindegy, milyen a személyiséged, tök mindegy, hogy milyen vagy belsőre, milyen a lelked, lehetsz te akár a világmegváltó jóindulattal teletöltött, nagylelkű férfi is, akkor is a külsődet fogja nézni Ez az igazság, nekem ne papoljon itt senki se hogy jaj nem számít a külső........
2015. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

hogyan dolgozom fel ? sehogy, beteg ember lettem ez miatt...


külsőmmel nincs gond, de mivel alacsony lettem így a nők nem vesznek emberszámba, levegőnek néznek, és hát én is azt látom ,hogy a kis csajok is nálam 1 fejjel magasabbakkal járkálnak...


ehhez jön még a kis péniszem


ez a 2 adat gyakorlatilag megpecsételte az életem, hiába nem vagyok csúnya...


Köszi, apu

2015. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
velem is jól kibarmolt a genetika a 157 cmmel ember számba se vesznek a nők...... de már nem érdekel azon dolgozok hogy legyen pénzem aztán nem lesz olyan nő aki szóba ne álljon velem :D
2015. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Na igen, szar az élet, én is undormány vagyok... bár volt egy kapcsolatom, amit hát többé kevésbé én basztam el, mert hülye voltam... szóval igen, ha már nem néz ki jól az ember nem árt egy kis tudás.. na nem ilyen iskolapadban szerzett tudás, csak hogy ha már valamilyen isteni csoda folytán lett egy barátnője az embernek, akkor tudja meg is tartani azt... ja meg türelem... az kib.aszott fontos
2015. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!