Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányadik találkozás után nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik találkozás után nem túl korai lefeküdni valakivel?

Figyelt kérdés
Egyikünk sem szűz már,és komolyan gondoljuk a dolgot,pont ezért nem akarom elsietni,de túl sokáig sem szeretném húzni. Mindkét nem válaszát szivesen elolvasom :)

2015. dec. 28. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Mi a 2. találkozáskor feküdtünk le párommal. Az első tali előtt soha nem is találkoztunk. Nem is ismerkedésnek indult, csak így alakult:P 4 éve vagyunk együtt.

29N

2015. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ment a zöld kéz :)
2015. dec. 28. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor úgy érzed, hogy már egy pár vagytok. Ez lehet az ötödik, az ötvenedik, vagy az első találkozás is.

Egyébként sem biztos, hogy rögtön le is kell feküdni, egy kis petting, egy kis ismerkedés mindig jót tesz, mielőtt megtörténik az első.


Az, hogy egyikőtök se szűz már, nem jelent semmit, max ha még nem múltatok el 14 évesek, ergo ebben a korban az lenne a normális, ha mindketten azok vagytok.

Jó esetben a nem szűz emberek se másznak ágyba mindenkivel, akit megkívánnak, vagy akivel kétszer találkoztak.

2015. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Ez azért változó. Függ attól is, hány évesek vagytok. A második kapcsolatomnal, 22-23 eves voltam két hét volt, de azt hittem belekekulok. Most elso randin ha egy lany jelzi hogy az elso randin is szeretne a dologot azonnal dobom. Mert ennyi erővel akármelyik kanos pasinak is szetdobna a lábat, csak en voltam a közelbe, ez nekem megalazo. Viszont második-harmadik randin nincs semmi akkor meg szinten felejtos, mert nem vagyunk mar gyerekek. 30f
2015. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt kapcsolatomba a 4.-randevún történt meg.Szerintem ez pont jó !
2015. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne azt nézd, hogy mit hogy kéne vagy mások hogy csinálják.

Én pl. soha nem tudtam így hozzáállni az élet dolgaihoz. Ha kicsit kivülről látod önmagadat akkor átértékelődik ez a kérdés is.

2015. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha álmosak vagytok akkor bármikor
2016. jan. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!