Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Meddig várnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Meddig várnátok a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
Természetesen az első együttlétről van szó. Tegyük fel, hogy a lány már megfelelő korban van és nagyon szeretitek. Meddig várnátok mielőtt otthagynátok ha még mindig nem akarja? Hozzátehetitek azt is, hogy akkor hogy változna az idő ha se kézimunka, se orál nem lenne az ő részéről.

2015. dec. 28. 22:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
szerintem 4 nap
2015. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2-3 hónap..nem hagynám el, inkább igyekeznék rávezetni a dologra, persze nem erőszakkal :)
2015. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Egyik se túl sok:D És ha nem használna a rávezetés? Mert a lány már a gondolattól is sírógörcsöt kap...
2015. dec. 28. 22:56
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várnék türelmesen amíg azt nem mondja hogy "oké, mehet" :)
2015. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Háááát örülök, hogy nem én tettem fel a kérdést. Nekem a barátnőm szűz. 2 hónapja járunk, sosem volt még kapcsolata sem, be volt zárkózva teljesen. Viszont nagyon szeretem és ő is engem, talán még egy hónap amíg lesz szex köztünk szerintem, bár már azért jön a szilveszter, szóval rákérdezek, hogy erről ő mit gondol.
2015. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Na itt van a bizonyíték, hogy a pasik csak a pncit látják egy noben.:D

Es akkor sok ember meg csesztet, hogy miert nincs kapcsolatom meg.:DD

2015. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Utolsó: van aki azért nem:) Már itt is láthatsz cáfoló választ, meg én is itt vagyok, rám másfél éve várnak...
2015. dec. 28. 23:14
 8/32 anonim ***** válasza:

fejeskáposzta XDDDDDDDD


troll szag van?!


Amúgy kérdező, ha igazán szeretem nem hagyom ott és bármennyit várok rá. Legalábbis én. Az mi hogy se kézimunka se orál? Hozzád érni, hozzád érhet a pasid egyáltalán?


Na jó ha mondjuk a pasi 35, te meg 20, akkor nem fog éveket várni...

2015. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Én átlagban 4 hónapot várok.

Ha aztmondja még nincs rá felkészülve akkor várok még.

De a 2.hónaptól kezdve vezetem rá a pettingre ha hagyja magát.

2015. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll sajnos, bár az lennék...Azt úgy értettem, hogy én nem vagyok képes rá. Szintén sajnos. Én hagyom neki ha szeretné, (mert ő szeretné valamilyen érthetetlen okból még így is) ugyanis az még szarabb lenne ha még ennyit se kaphatna. Én tényleg nem kínozni akarom, de nem megy:(
2015. dec. 28. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!