Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon érdekelnének a tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.L.Kiss kérdése:

Nagyon érdekelnének a tapasztalataitok, hogy szerintetek a nők kb. hány %-a gyakorolja az anális szexet?

Figyelt kérdés
Fiúk, Lányok! Kinek milyen tapasztalatai vannak ebben a kérdésben?

2016. jan. 2. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kb 10-ből egy.A jelenlegivel is kipróbáltuk, csináltuk is néhányszor, de nem jött be neki, így kimarad a játékból az a bejárat
2016. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én biztosan ! :) 20/L
2016. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
már van erre felmérés, a brit nők 20%-a.
2016. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Joe.38 ***** válasza:
3%
Nagy kérdés. Hisz ugye létezk a net és a média. Ezzel azt akarom mondani, hogy ma már úgy véljük a b..u..zi felvonuilásból is nézve a tömeget, hogy sok a b..u..zi és jogaikat is bevette a jogszolgáltatásba az állam. Ergó ma terjed. Nincs országunkban 30-40 ezernél több b.uz..i. Nehéz is nekik a párválasztás. Azaz 1 % alatt vannak a lakossághoz mérten. Ezzel azt mondom, hogy sok feminista sokszor szól, sok helyen - ebből az jön le hogy a nők utálják a popiszexet. Holott a valóság úgy 33% kedveli és úgy 50 alatti gyakorolja, csinálja, engedi. De a médiából még is azt szűrjük le, hogy csak egy pici % csinálja. Azaz van egy torzító érzés a nagy hangú erőszakos feministák miatt. Nem kedvelem a muszlim bevándorlókat. De egy fél milliárdos Európába 1 millió érkezett belőlük, ha ennek 10 szerese jönne akkor se lenne borzasztó arány vesztés. Még is azt látjuk hömpölyög a muszlim áradat. Én csak az arányokról beszélek. Csak. Én sem kedvelem őket és ne jöjjenek ide. Én a média torzító hatását akartam mutatni. Azaz párhuzamot vonva, ki mit lát és érez. Ismétlem a média a net az orvosi rovatok benne és az ezekre adott hozzászólások eltorzítja azaz érzés szinten módosítja a valóságot. Azaz vannak bőven lányok akik gyakorolják. Egy kettőnek nem jött be, majd fröcsög és bizony hangos a szava és messzire elér és néhány nőt magával ragad. Ebből meg azt vonjuk le, hogy a nők ezt nem gyakorolják. Pedig igen. Akár praktikus okokból is. Nem kell gyógyszer ( igy olcsó), nem kell aggódni baba miatt, még is teljes teljességében lehet szeretkezni.
2016. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20% (Most a 18-40 éves nőkről beszélve)
2016. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A lányok közül akiknek azért nagyjából tudom a szexuális életét ( barátok, osztálytársak) egyetlen egy lányt ismerek, aki szereti :D Szerintem nem olyan sokan, bár biztosan van aki letagadja szóval nem tudom, én részemről még nem csináltam de nem is akarom :D
2016. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Illetve azt is pontosítani kellene, hogy csak az minősül anális szexnek amikor valóban van behatolás, vagy már a simogatás, esetleg ujjazás is már az. Mert akkor már többen vannak.


Egyébként férfiként azt üzenem a makktársaknak, hogy - nekem legalábbis - annyira már nem is jön be. Egyszer-kétszer ki kell próbálni de aztán úgy tűnt hogy a hagyományosnál nem jobb.

Sok előkészületet igényel, figyelni kell hogy ne koszolj össze semmit, és nem okoz szerintem több élményt.

Megjegyzem szerintem többet a lánynak sem. Esetleg csak más élményt ami nem feltétlenül izgalmasabb mint a hagyományos útvonal.

2016. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Különösen köszönöm, hogy mindenki komolyan szólt hozzá és nem hülyültétek el a dolgot!

Én az elég nagy számú partneremből csak egy lánnyal találkoztam, aki kérte, hogy próbáljuk ki azt is. Az pedig csak 1%

2016. jan. 2. 19:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy hány nő szereti és hány nő csinálja. Van aki a másik örömére csinálja csak.
2016. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én eddig két fiúval voltam, mind a kettővel csináltuk. Most lehet, hogy ezért elítélsz, de nekem izgatta a fantáziámat, bár egyszer se mondtam nekik. Ők "véletlenül" odatévedtek, én meg nem szóltam semmit,

ÉS a legelső is olyan volt, hogy egyáltalán nem fájt. Teljesen rám figyelt, közben a kezével meg csinálta a dolgát. :))

2016. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!