Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársaim! Voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Voltatok már szerelmesek egy nem gyönyörű nőbe? Azaz átlagosba, vagy csúnyába.

Figyelt kérdés
Azt is írjátok, hogy ti jó pasinak, átlagosnak, vagy csúnyának tartjátok magatokat! Köszi!

2016. jan. 2. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mit jelent a gyönyörű. Mindenkinek más az ízlése. Ha nekem tetszik valaki, nem biztos hogy másnak is.

Olyanba, aki nekem nem tetszett, olyanba nem voltam szerelmes.

Átlagos-csúnya közt. Nem tartom magam jó képűnek, de fő az önbizalom. .D Az ördögtől jobban nézek ki. Nincs patám. .D

2016. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltam. 9 hónapig tartott a kapcsolatom vele. Nem tartom magam jó pasinak, talán átlagos.
2016. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fuu en most vagyok egy atlagos esetleg atlagon aluliba (tobbiek velemenye szerint)

Igazabol en nem hogy jo paainak hanem szinte a legrosszabnak az elso azt irta hogy az ordognel szebb azert en azt mondom en az ordognel 10x csunyabb vagyok :)

2016. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes csak talán,nem tudom eldönteni hogy mi volt,de fantáziálgattam hogy milyen lehetne a lábaim közt a csajszi meg hasonlók...mások és magam szerint is jóképű vagyok,a testemmel nem nagyon tudom eldönteni hogy jó-e azt észre vettem hogy a lányok kezdeményeznek nálam úgy hogy annyira rossz azért nem lehet,de még dolgozgatok is magamon.
2016. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!