Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek vele? Nem fogom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele? Nem fogom megbánni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, még szűz. Van egy srác akivel jóban vagyunk, de egyikünk se akar komolyabbat.

Célozgatott már rá többször is, hogy menjek át hozzá és nézzünk egy filmet (és a beszélgetéseinkből elég egyértelmű, hogy több is lenne). Nem szeretnék tőle komoly kapcsolatot (szerintem ő sem tőlem), ha nem lennék szűz akkor már rég belementem volna, viszont így félek, hogy nem fogom-e megbánni.

Szerintetek mit csináljak?


2016. jan. 3. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ezt csak te tudod eldönteni.
2016. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Menny át hozzá és felüdj le vele . Ha tetszik és jó fej miért ne ? Szurkolok hogy jó legyen!
2016. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Meg fogod bánni.
2016. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Szolj neki h szuz vagy es ugyeljen rad!
2016. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te döntsd el, ne mi. Szerintem olyannal veszítsd el, akit szeretsz, vonzódsz hozzá és megbízol benne. Ne kapcarongy legyél, mert azt bánni fogod.
2016. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Linó03 ***** válasza:
100%
Egyetértek az 5-össel.
2016. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lennék szűz, simán. ha az lennék(vagyok) akkor azzal akitől komolyat is akarok. 17/L
2016. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!