Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akart kielégíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akart kielégíteni?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Rendben van a szexuális életünk, bár megjegyezte, hogy néha nem bír a temperamentumommal, ami abban fejeződik ki, hogy szex után akár már 1 órával is de rámásznék és szexelnék megint :D pedig szinte minden napos a szex.


Amikor menstruálok akkor is kielégítem, szóval olyankor se szenved hiányt..


Prosztata gondjai vannak, így kb 3 naponta van szex. Miután csináltuk, rá 3!!!!óra hosszával jeleztem neki, hogy szeretném ha kényeztetne kicsit, erre ő bevágja, hogy most egy óra hossza lenne,mire elélveznék, leszáradna a nyelve... :D


Kicsit rosszul esett, hogy elutasított, miközben én mindig megteszem neki, mert tudom, hogy szeretné.


Felhozzam neki, vagy hagyjam? Legközelebb én se fogom neki csinálni...


22L


2016. jan. 14. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Kinyallak én
2016. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igenis és hozd fel neki!
2016. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem nem hozom fel, de az is biztos, hogy ha megjön a menzeszem én se fogom őt kényeztetni :D várja meg azt a pár napot és ennyi.
2016. jan. 14. 16:00
 4/14 anonim ***** válasza:

:)

Te se tedd.

De érdemes lenne felhozni neki. Nem kell túlagyalni. Csak finoman jelezd neki, hogy mi a gond. Ha nem érti meg akkor majd biztos rájön mi a csízió ha te nem elégíted ki. Viszont ha a probléma közlése nélkül vonod meg tőle akkor értetlenül fog a dolog előtt állni.



25F


Ui.: KOMMUNIKÁCIÓ

2016. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez nagyon is igaz! Összezavarni nem akarom, vagy bármi , úgyhogy lehet utalok rá :)

Köszönöm a válaszokat :)

2016. jan. 14. 16:13
 6/14 anonim ***** válasza:
A fiúk nem értenek az utalásokból. Sem a finom utalásokból, sem direkt utalgatásokból. Mondd meg neki hogy mit akarsz.
2016. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, akkor mondta, amit már leírtam. :)
2016. jan. 14. 16:24
 8/14 anonim ***** válasza:

A szexet, szexmegvonást nem szabad büntetésre használni. És rossz ötlet is, mert ha te nem szopod le, megteszi majd más.


Inkább azt csináld, hogy mondd meg, hogy szeretnéd ha kinyalna. Ha nem teszi, akkor mondd meg, hogy rendben semmi gond, találsz más vállalkozót erre a feladatra.

2016. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"erre ő bevágja, hogy most egy óra hossza lenne,mire elélveznék, leszáradna a nyelve... :D "


Keze van neki? :-))


Egy egy órás mutatvány tényleg elég fárasztó lehet amúgy, de esetleg mondhatod neki, hogy nyalni nem csak úgy lehet, hogy a nyelvét mozgatja, hanem úgy is, hogy a nyelvét egy többé kevésbé fix pozícióban tartja, és a fejét mozgatja ügyesen, vagy váltogatja a kettőt.


(Hátha a nyaka jobban bírja a gyűrődést. :-)

2016. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan viselkedek a kapcsolatban mint te. Tehát a mensi alatt sem szenved esténként hiányt... de ha ilyent mert volna neken válaszolni, akkor biztos pofán vertem volna :) Neked van igazad , mondd el neki hogy mi a baj, különben máshogy állsz majd a jövőben a dolgokhoz.
2016. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!