Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőtők egy hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtők egy hete köhögne (időnként hőemelkedéssel) és fáradt, kimerült lenne tennétek megjegyzést arra hogy nincs szex?

Figyelt kérdés
Olyan megjegyzést :"csak feküdnőd kell, miben fáradsz ki"
2016. jan. 15. 22:56
1 2 3
 21/29 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Azért az valahol a kérdezőt is minősíti, hogy ilyen barátja van...
2016. jan. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de neked rég el kellet volna menni egy dokihoz, ha ennyire gyenge vagy. A tüdőd a köhögéstől fáj, mert a tüdődben letapadt nyáktól próbál a tested megszabadulni. Ha mást nem már paracetamolt vag
2016. jan. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Bocs, random elküldte.

Folytatom; mát paracetamolt, vagy valamit illett volna bevenni, vagy Anyuddal beszélni, hogy ilyenkor mi a teendő.

Ad 2: a pasidnak nincs annyi esze, ha szexeltek, akkor ő is benyalja? Utána meg természetesen téged fog hibáztatni. Viszont, lehet hogy egy kis ápolgatástól hamarabb megjönne a kedved.


Amúgy az alábbi dolgok amiket leírtál, az szerintem még messze áll a betegségtől, de hát ki mit bír. Nem vagyunk ugyan úgy összerakva.


És tényleg tapló a palid.


Tessék gyógyulgatni! 😄

2016. jan. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem nem tapló a palija, csak érthetően ki van éhezve.


A csaj meg ahelyett, hogy örülne, hogy egyáltalán kívánják, itt méltatlankodik.


Hogy köhögés meg néha hőemelkedés... Wtf? Ezért nincs szex?


Ne haragudj de ezek csak kifogások. Gáz amit csinálsz szegény pasival.

2016. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi lennék, hogy a kérdező hogyan élné meg a 40 fokos lázat egy héten keresztül
2016. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
9%

Amikor a barátnőm beteg volt 1 hétig nálam betegeskedett, ápoltam, ügyeletre mentem vele, patikába rohantam neki, borogattam, húslevest főztem neki és egész nap vele voltam.

Két hónap múlva megcsalt, lefeküdt az egyik kollégájával.

Tanulság: nem ápolgatunk senkit, hanem k#runk mással, amíg vele nem lehet.

2016. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
megerepdt a bordád semmi gond nincs, 5 hét és elmúlik
2016. júl. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem. Legfeljebb megkérdezném, hogy szexhez így ugye nincs-e kedve, hogy mégis tudjam, de nem erőltetném.
2016. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az utolsó is én voltam. Dokihoz nem mész? A barátod is elküldhetne, ha már van...
2016. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!