Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők, ti mi alapján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, ti mi alapján döntitek el, hogy válaszoltok-e társkeresőn a pasi közeledésére?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés! :)
2016. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat sztem sok mindentol fugg.En ugyan reg kerestem part a neten (10eve)De a szimpatua a legyeg amit befolyasol hogy megfelelo e az eletkor/lakhely/magassag/ha van foto tetszik e..de en pl visszairtsm mindig hogy nem egymast keressuk..
2016. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mindig válaszolok, akkor is, ha nem szimpatikus, vagy ha nem felel meg az elvárt paramétereknek, ha mást nem, annyit, hogy "Köszönöm, de nem egymást keressük"

Hogy kivel kezdek bele egy párbeszédbe, az sok dolgon múlik.

Például a levél tartalmilag és formailag mennyire kulturált. Ha átmegy ezen az első szűrőn, akkor megnézem az adatlapját: életkor, lakhely, kapcsolatban van-e, ezek a második szűrőm. Ha van fénykép azt is megnézem, aztán érdeklődési kör, hobbi, ízlés, világnézet, stb, meg úgy általában ahogy ír magáról.

2016. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó


-vagy ha nem felel meg az elvárt paramétereknek,-


mire gondoltál ???

2016. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit az adatlapon első három helyen megnézek: életkor, kapcsolat, lakhely. Azaz 20 évvel fiatalabb és/vagy 200 kilométerre lakó és/vagy nős férfi kizárva.
2016. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb. egy éve olvastam erről egy cikket, ahol csináltak ilyen kísérletet. Elég vicces, hogy egyik válaszoló sem vállalta be, hogy leírja az igazat.

Nők és férfiak, elsőként egyaránt a képet nézik meg.

Utána jön a kor és a lakhely. Aztán jön csak az üzenet tartalma és a bemutatkozás.

2016. jan. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bossbaby1995 válasza:
Hát attól,hogy hogyan teszi az,illetve hogy az alany a megfelel-e azon elvárásoknak,amit akaratlanul is,de elvárok.
2016. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó és mit vársz el ?


Magas és nagy farkú legyen ?

2016. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!