Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Volt már dolgotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már dolgotok lefelé görbülő farokkal?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen volt?
2016. jan. 18. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok,de nekem tetszene :D

21/F

2016. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt. Ugyanannyit tud, mint a felfele álló.
2016. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer feltettem egy ilyen kérdést, és egy beárnyékolt képet is csatoltam az enyémről, ha gondolod less rá:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__7..


Csak hozzáteszem, hogy ez sajnos a képen nem teljes merevedés, ennél azért magasabbra is fel tud állni, meg keményebb tud lenni, kb. kőkemény. Az volt a baj, mikor a telót babráltam, hogy valahogy lefényképezzem, arra a kis időre is már elernyedt picit. Mint utána néztem vérpéniszem van, bár ez most nem számít. Maszturbációnál nincs gondom, sőt, már nekem fel sem tűnik, hogy görbe mikor megmarkolom, és azt mondják, ha ki tudom verni, akkor a szex is menne. Nyilván olyan szempontból jelenthet előnyt, ha a nőnek az kell, hogy valami jobban sikálja ott belül. Talán egy nagyon szűk vagina esetében hátrány lehet, de állítólag mindenkié kitágul többé-kevésbé egy idő után.

2016. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!