Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobban kívánom a sexet mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban kívánom a sexet mint ő, miért, mit tehetnék ellene, hogy legalább kicsit többször akarja?

Figyelt kérdés

barátnőmmel csak pár hónapja járunk, én mondhatom magamat túlfűtöttnek etéren, de ő majdnem h az ellentétem.

Heti 2-3 alkalmat vagyunk együtt, úgy hogy egymásnál alszunk.Sokszor van olyan, hogy csak 1szer csináljuk. Ez nekem kevés. Nagyon nagyon szeretem őt, ő a mindenem, próbáltam magamba keresni a hibát. De most úgy állunk h heti 3 alkalomnál nincs is több.

Ez számomra 1 napi adag lenne, ha egésznap együtt lennénk. Napközbe alig akarja, ha csináljuk is legtöbbet este.

Volt h suli előtt felkeltünk h csináljuk még, sokszor meg mondja fáj a hasa v vmi. Elhiszem mert őszinték vagyunk, de nagyon nem jó, hogy ennyire kevésszer történik meg.


Méretem teljesen rendben, multkor is 1szer csináltuk, akkor is elment 5-ször. Én meg próbálok teljesíteni, pedig nagyon nehéz, főleg h mindig elsőre csinálom és hamarabb elmegyek, de ritkán van az mikor jönne utána a második harmadik.


Szóval még azzal sincs baj, hogy nem élvezne el. Ha elkezdem csókolgatni, annyira izgalomba tudom hozni, hogy úgy is elélvez. Teljesen nem értem és szerintem neki igy jó is ahogy van. Kéri, hogy hadd kezdeményezzen ő is, de nem bírom kivárni, olyan mint ha sose jönne el, simán be is alszok mire ő oda jutna. Volt, hogy ő kezdeményezett de az ritka. Én meg azt nem bírnám, ha neki nem lenne kedve hozzá, úgy az enyém is elmegy.


Mivel annyira idegesített rákérdeztem, hogy volt kapcsolataiba h volt, de 2 volt hetente.

Na velem ilyen nem történhet meg. A kapcsolatunk többi részébe minden teljesen rendben annyira, nagyon, de ebbe nem értem.


Nagyon szeretem, mindenképpen vele akarok maradni, ő számomra az igazi,én is neki, ezt megkell, hogy oldjuk.Talán csak én gondolom túl, és még amiatt ilyen, mert csak pár hónaposak vagyunk?


2016. jan. 18. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj a barátnőddel, teljesen normálisnak számít az ő szexuális étvágya is, meg a tiéd is (bár ha választani kéne, akkor inkább te akarod túl sokszor, mint ő túl kevésszer).

Egyébként arra nem gondoltál még, hogy ha 5-ször is elélvez, akkor bőven ki van elégítve, és lehet, hogy pont emiatt nem akar többet szexelni aznap? Oké, hogy a nők többször is el tudnak élvezni, de nem biztos, hogy igénylik.

Egyébként ha nyíltan tudtok erről beszélni, akkor lehet kompromisszumokat kötni. Pl. ha én épp már nem kívánom a szexet épp, de a páromnak nem volt elég, akkor nagyon szívesen leszopom őt, kielégítem, anélkül, hogy neki tennie kéne bármit is. Néha-néha ez is belefér, természetes gesztus. De ha ő el tudja fogadni, hogy neked sokkal nagyobb az étvágyad, olyan megoldás is elképzelhető például, hogy amikor őt nem tudod rávenni, akkor magadnak csinálod, és esetleg ráélvezel az ő testére.

2016. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
abban biztos vagyok, hogy én sokszor akarom, mert én sexmániás vagyok. Mindig kívánom, akkor is, ha épp elmentem és lent már nem bírja, de mégis kívánom. Vele vagyok először így, akit tényleg mindig mindenhol kívánjak. Köszönöm a választ! ment a zöld.
2016. jan. 18. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nálunk is így volt. Én mindig felizgattam mikor csókolóztunk, annyira begerjedt hogy szinte húzott be az ágyba. :)
2016. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!