Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naponta ez nem túl sok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta ez nem túl sok?

Figyelt kérdés

A barátommal közel lakunk egymáshoz így megoldható, hogy napi szexuális kapcsolatban legyünk. Ő egyedül él én még a szüleimmel, szóval zavartalanok az együttléteink, csak szerintem már túlzásokba esik.

Minden nap van orális szex, ezt ő eléggé igényli is, mikor én csinálom elvárja, hogy le is nyeljem, és még utána is csináljam neki. Az elején még izgalmas volt, ma már kicsit lelkiismeret furdalásom van, mintha romlott lány lennék.

Más is naponta csinálja minimum az orális szexet? A barátod el is várja?



2016. jan. 20. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy elvárja?Miert mi lesz,ha nem csinálod,szakít veled?Hagyjuk mar...akkor csináld,amikor neked is jol esik.
2016. jan. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is naponta szoktam, nem várja el, magamtól csinálom, mert tudom hogy szereti, és szeretek örömet okozni neki.
2016. jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szexben semmi sem kötelező, azt kell csinálni es annyiszor amennyiszer az mindket félnek jolesik. Ha osszeilletek akkor mindketten elégedettek lesztek. Viszont nálad az jon le h sajat magad miatt szégyenkezel magad előtt mert sokszor csinálod? Miert is? Ha te Szívesen teszed meg neki akkor ne foglalkozz az ilyen buta gondolatokkal, inkább elvezd. En is gyakran csinalom a baratomnak van hogy naponta valamikor mwg ritkábban. Ebben semmi kivetnivaló sincs.
2016. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi együtt élünk és nálunk naponta van kölcsönös orális szex és általában szex is van mindennap :D és én is lenyelem a végén vagy amikor nem akarom akkor hagyom h belém élvezzen


19/L

2016. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak azt csináld, ami neked is jól esik.


Ha olyat csinálsz a szexben, ami téged nőként lealacsonyít, megaláz akkor tudod mi vagy...

Egy férfival sem találkoztam eddig, aki megérdemelte volna h a csaj feláldozza a saját élvezetét érte.

2016. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Borítékolható a kapcsolatotok vége. A legközelebbiben ne menj bele ilyen dolgokba. Szex terén nem tudsz olyat nyújtani, amivel megfoghatsz egy pasit. Mindig lesz más, mindig lesz szebb, kívánatosabb. Legyél partner az élet MINDEN területén, ha valakit meg akarsz tartani.
2016. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!