Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzek igy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek igy?

Figyelt kérdés

Három és fél évvel ezelőtt baráti társaságon belül megismerkedtem egy nálam sokkal idősebb férfival. A korkülönbség nagyon sok volt közöttünk. Mivel azonos baráti körben maradtunk rendszeresen találkoztunk. A férfi a maga módján mindig mutatta hogy többet szeretne tőlem mint egy barátság. Én csak barátként tudtam tekinteni rá mivel más férfiért dobogott a szívem, eleinte viszonzatlanul. Pár hónap múlva megtört a jég és összejöttem azzal akiért dobogott a szívem: az egyik legjobb barátjával.

Egy hónapon belül ő is összejött egy nővel aki finoman említve sem volt az ideálja soha. Mindenkit meglepett a választása az ismeretségi körünkben.

Azóta eltelt 3 és fél év. Nem beszélünk, kerüljük egymást még az utcán is. Ha mégis látjuk egymást a városban a férfi elfordítja a fejét. Az első évben kigyót-békát kiabált ránk az ismeretségi körünkben, mindennek elhordott minket.

Ma egy közös ismerösünktől megtudtam hogy esküvőre készül a barátnőjével. Vásárolt már egy újépítsű lakást és rendelt a szalonból egy felextrázott Mercedes GLA autót 12 millió forint értékben.

Amint meghallottam úgy érzetem magam mint ha a torkomon akadt volna a falat. Féltékeny nem vagyok, mert az első pillanattól kezdve ismertem az anyagi helyzetét(mérnők saját céggel az épitőiparban) és a felém táplált érzelmeiről is tudtam igy ha a pénzre mentem volna mint egy gold digger ma vele lennék és élvezném a jólétet. Nem tudtam szexuálisan tekinteni rá soha.

Mégis ma olyan gondolatok merültek fel bennem, hogy egy olyan jellegtelen nőnek mint a barátnője hogyan lehet ekkora szerencsés az életben. Egy befolyásos és gazdag ember felesége lesz. Nem tenném a kezem a tűzbe hogy késöbb nem-e fogja kék-lilára verni ha tudatosul benne hogy ezt a borzalmat vette feleségül és vele kell élnie vagy nem fogja-e agyba főbe csalni.

Nem értem magam, miért merülnek fel ilyen gondolatok bennem?

Minden lehetőség előttem volt akkor és tudatosan nem éltem velük mert nem akartam. Ma sem tudnék vele lenni mint barátnő vagy feleség hiába a GLA, mondjuk az igazság az hogy ez az autó a kedvencem. De sajnos az ára miatt még használt állapotban is álom marad számomra.


2016. jan. 20. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így amit leírtál arra enged következtetni, hogy valahol tudat alatt mégis vonzódsz az illetőhöz. Hidd el, ha nem lenne benned vonzalom felé, akkor most nem éreznéd rosszul magad miatta. Nem kell, hogy elmond ezt bárkinek ha nem akarod, de magad azért ne verd át.
2016. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én pedig azt vettem le, hogy egy büdös nagy tirpák bunkó vagy aki féltékeny más boldogságára (minden baromságot kitalálsz rájuk és rémmeséket költesz a nőre pedig NAGYON féltékeny vagy) emellett pedig mivel annyira sokszor említed azt a pár milkás autót egy anyagias szuka, amitől téged még az se tántorít el, hogy egy cseppet se érdekelt a férfi személye csakis a pénze....

Egy r.ohadt nagy tulok mocsok vagy ez azigazság! Egy rosszindulatú fúria!

2016. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!