Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy fiú, akivel nemrég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel nemrég amolyan "csak szex" kapcsolat alakult ki köztünk, ami nekem megfelelne, viszont a dolog nem nagyon tud kiteljesedni, mivel eddig minden alkalommal elment már az előjáték alatt. Mit csináljak, hogy beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, csak régen volt nővel, de már 4. alkalommal ment el szinte azonnal, ahogy hozzáértem. Tapasztalata kéne hogy legyen, mert már 26 éves, több barátnője is volt, és orálisan minden alkalommal kielégített, amit jól is csinált. De egyszer sem kezdeményezte hogy továbblépjünk és nem is tette szóvá a dolgot, mintha így lenne természetes. Hogy kérdezhetnék rá erre anélkül, hogy megbántanám? Vagy inkább lépjek le?
2016. jan. 24. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
"amolyan "csak szex" kapcsolat"-ban miért nem teszed fel NEKI a kérdéseidet ugy ahogy itt leirtad?
2016. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő is tisztában van ezzel. Nem biztos, hogy bántásként fogja értelmezni a kérdésedet, lehet, hogy együtt találtok ki valamilyen megoldást. :)
2016. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Attól, hogy előjáték alatt elment még szexelhetnétek. Lehet azt hiszi csak az orálban vagy bennne.
2016. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ilyesmit egyenesen, őszintén meg kell egymással beszélni. Másképp nem megy.
2016. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azért nem neki tettem fel a kérdést (egyelőre), mert nem tudtam hogyan, az meg elég hülyén hangzott a fejemben, hogy "Amúgy te miért mész el ilyen gyorsan?" Gondoltam hátha valakinek van jobb ötlete.

Azt nem hiszi szerintem, hogy csak ennyiben lennék benne, mert múltkor pl. elő is vettünk már egy óvszert, csak használni nem volt időnk.

2016. jan. 24. 11:23
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért engeded őt elélvezni? Ha már érzi, hogy mindjárt élvez, hagyjátok abba, és csak nyalasd, ujjaztasd vele magad.
2016. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmegy, orálozzon ő, egy idő után pedig próbálkozz felállítani neki. Másodjára csak nem megy el olyan gyorsan.
2016. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 PearlDiver ***** válasza:
83%

Olyanról már hallottatok, hogy második menet? :)

Amúgy valószínűleg annyira őrjítően szexi vagy, hogy nem bír magával.

2016. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó mondta meg a tuti tippet! De egyébként én is benne lennék ilyen kapcsolatban ,privi ér,25/F
2016. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azzal bántanád meg ha csak lelépnél.

Nyugodt lehetsz benne,hogy őt is bántja ez a dolog és tudja,hogy nem ez a normális szex.

Szerintem inkább próbálj meg segíteni neki és legyél hozzá kedves türelmes.

Miután elment kezdjétek újra az egészet,állítsd fel újra a farkát és kérd meg,hogy próbáljon beléd hatolni.Hátha másodjára nehezebben sül el.:)

2016. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!