Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzom a tetkós, piercin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom a tetkós, piercinges pasikat? 19/L

Figyelt kérdés

Nem rég történt, hogy fölkeresett egy férfi, aki teljesen szét van varrva és piercinges is. Nincs vele semmi bajom, sőt nekem kifejezetten nagyon tetszik a stílusa, viselkedése, öltözködése, úgy minden. :)

Csak azt nem értem, hogy miért pont én? Hogy lehet? Én egy "egyszerű" lány vagyok. Nekem semmi ilyesmim nincs. Sőt én inkabb nőies vagyok, ami megis nyilvanul pl a ruháimban. Viszont engem is nagyon vonzanak az olyan típusú férfiak, talan az ellentetek vonzzák egymast? :) És nem ez volt az első eset :) kicsit érdekesnek talalom :)


2016. jan. 24. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát őket is a ellentét vonzza? Meg attól, hogy konzervatívabb a külsőd, lehet olyan extra a kisugárzásod, hogy ez mindenkinek feltűnik.:)
2016. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is varrott vagyok, a te szóhasználatodban. Sok tetoválásom nincs, csak 4.

De szeretnék még párat, csak megfelelő ember kell hozzá, aki tud tetoválni.

Szerintem ha látnálak, akkor tudnám megmondani.

Csak úgy megjegyezném, hogy a tetoválások és a belső értékek, vagy hiányai nm attól függnek, hogy hogy néz ki valaki.

A haverjaim egy része is tetovált és van köztük olyan bunkó is mint én, meg rendesebb is.

2016. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Nem is konzervativabbnak mondanam, inkabb csak mas :) de oszinten..orulok neki, hogy nem az "atlagnak" keltettem fel az erdeklodeset, ez olyan megtisztelo szomomra :)



2. A "tetovalt, piercinges pasik"-nak van egyfajta eleterzesuk, ami masnak nincs meg, es ez tetszik!

2016. jan. 24. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó, hát ez mondjuk általában igaz.Kell egy alap mentalitás a tetoválások bevállalásához is.
2016. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valszeg azért mert neked tetszenek és ezt hamar észreveszi az ember.
2016. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!