Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csaj szűz, attól még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj szűz, attól még fel tud készülni hogy az első ne legyen fájdalmas nem? Mármint ha előtte bejáratott egy vibrátort akkor már a szűzhártya at van szakadva meg minden nem?

Figyelt kérdés
Aki sértegető kommenteket akar írni nyugodtan nem izgat, de egy darab normális valaszert ami megválaszolja a kérdést hálás lennék

2016. jan. 24. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, akkor át van szakadva.

De akkor is, ha tampont használsz, vagy önkielégítettél már. Egyébként ha meg a barátod odafigyel rá, felizgat rendesen, ellazulsz, akkor nem fog fájni.

2016. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Srác vagyok és tanulas közben ez kezdett el foglalkoztatni

De akkor mostmár visszamegyek IV. Béla és tatárjárás házit írni :-}D

2016. jan. 24. 22:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki észre sem veszi, van olyan is akinek orvossal kell "kiműttetni! (de szerencsére ez ritka)
2016. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Akkor tűnj el a felnőtt kategóriából is!
2016. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az esetek többségében eleve nem teljesen zárt. Ha a vibrátornál vastagabb doronggal megáldott sráccal kerülsz össze, akkor ugyanúgy fájhat. Bár, ha gyakran masztizol vibrátorral, akkor lehet, hogy idővel "elkoptatod".


De egyébként ilyesmi trükkök nélkül se feltétlenül jár fájdalommal.

2016. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

oké biztos

csak ugye gondoltam nem olyan a valóságban mint az agymosott hálivudi filmekben ahol úgy van beállítva hogy a csajnak mindenképpen fáj

2016. jan. 24. 22:40
 7/9 A kérdező kommentje:

meg nem tom van csaj aki 18-19 éves koráig nem maszturbalt?

Biztos van csak gondolom ritka az ilyen

2016. jan. 24. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem minden lány nyúl be masztinál... ;) De az átszakadás sem feltétlenül fáj, én észre sem vettem... :)
2016. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaz van a nedves törölköző vagy hogy hívják mikor csak dörzsöli a csiklot
2016. jan. 24. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!