Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalminál hogyan működnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalminál hogyan működnek pontosan a dolgok?

Figyelt kérdés

Most lesz az első alkalmim. Hogy működnek a dolgok ilyenkor? Légyszíves írjátok le részletesen a megérkezéstől kezdve.

18/l és 18/f



2016. jan. 27. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Megérkezéskor bocsánatot kérsz a másiktól, hogy egy sík buta bal****sz vagy és azt se tudod mihez kezdj ezért raboltad az idejét. Majd miután ezt megtetted szúrd szíven magad. Jobb lesz mindenkinek hidd el.
2016. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Én kezdésnek elásnám magam, főleg, ha te vagy a csaj...
2016. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Mekkora gyökér vagy hogy még dugni sem tudsz!
2016. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így nézett ki:

Találkoztunk a megbeszélt helyen, két puszi, elindulás a lakáshoz.

Alig tudtunk beszélgetni, de próbáltunk valamit kihozni a dologból.

A lakásban azt mondta "na itt a lényeg" és az asztalra erőteljesen leb...aszta az óvszert.

Rádobta magát az ágyra, én óvatosan lefeküdtem.

Belecsókolt a nyakamba, én megcsókoltam őt, nem volt jó...

Elkezdett levetkőztetni, de ő magáról dobta le hirtelen mozdulatokkal a ruhákat.

Kérdezgette, hogy szeretem-e, amit csinálok, de ez inkább idegesített, minthogy figyelmességet tanúsított volna.

Elkezdett nyalni, de a kezét még véletlenül se használta volna... Nem volt annyira jó de nagyon rossz se.

Rá akartam térni én, de eltolta a fejemet és elkezdte magának verni.

Nem állt fel neki, mert annyira izgult.

Fuccs az estének.

Többet nem is találkoztunk.

Soha nem lesz alkalmim! :)

2016. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
amit csinál*
2016. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tali, vacsi, kis séta. Beszélgetés.... Aztán irány a lakás. ennyi.
2016. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Találkoztunk, puszi-puszi

Séta, dumálgatás, beültünk valahová, iszogatás

Duma, megcsókoltam, beindult tőle, irány a lakás, kicsit összerendeztük magunkat, csókcsata közben egyre kevesebb ruha, előjáték, szex, aztán még több szex

Amit az egyik akart a másiktól azt jelezte vagy konkrétan elmondta, mindenkinek minden teljesült és ennyi.

Alvás, reggel mindenki a maga útjára.


Remélem segítettem, de azért igazuk van abban a többieknek, hogy nem a Gyűrű Mordorba-viteléről van szó, ezek egyszerű, magától jövő dolgok....


24 F

2016. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!