Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom mióta terhes nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mióta terhes nem akar orálisan kielégíteni, m mert azt mondja hányingert kap mikor a szájában megyek el és nem bírja lenyelni. Más is volt így terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Korábban megcsinálta nem zavartatta. De mióta terhes 2. hónapos azóta sosem akarja, ma megtette és ott köpködött előttem hogy fúj meg hogy ahogy a szájába ment az a meleg nyákos cucc majdnem elhányta magát. Szarul esett, de ha már annyira akartam és megtette inkább végig hallgattam nehesztelés nélkül pláne, hogy előre kiszögezte hogy szóljak mikor jövök én meg nem szóltam ő meg nem vette ki hagyta. Viszont utána amiket mondott kicsit szarul esett, de örültem, hogy megtette. Terhesség alatt ez normális?

2016. jan. 28. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális ....

én a szagokkal voltam ugyan így

szal hanyagold a orált ...

most terhes a teste tök máshogy reagál mindenre mint ha nem az lenne

van aki szinte csak pár ételt tud megenni mert mindentől rosszul van ...

2016. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt sok szagra, ízre teljesen máshogy reagálhatunk mint korábban. Én pl. undorodtam a fagyi állagától pedig előtte literszámra ettem.

22N

2016. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
25%

Igen,olvastam egy tanulmányt,hogy a legtöbb pasi a terhesség 2. fele és a gyerek 1. szülinapja közti időszakban lép félre a kapcsolatban.


23/N

2016. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen normális :)

Felerősödnek az ízek ,illatok :)De jó hír is van a hormonok tombolni fognak,,és mindig szexelni akar majd :D Csak bírd erővel energiával :D

Gratula a babához :))

2016. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem viselkedtél igazán úriember módjára. Ne csodálkozz, hogy a párod kiakadt és olyanokat mondott. Egyetlen kikötése volt, hogy szóljál, te meg nem tetted meg. Ő megtette neked, hogy kielégít, te meg arra nem tartottad méltónak, hogy szólj neki.
2016. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj meg, hogy ezt mondom, de egy hatalmas tapló vagy.


Ha ő egyértelműen megkért téged, hogy szólj, mielőtt elmész, te meg direktbe nem szóltál, akkor mégis mit vársz, és mire fel vagy még te felháborodva? Semmi jogos nincs abban, hogy neked ez szarul esett, inkább az érthető, ha neki szarul esett az, hogy te leszartad az ő kérését. Nálatok mindig így megy a szex, hogy az van, amit te akarsz, és ő hiába kér meg valamire, ami neked semmiség lenne, egyáltalán nem veszed azt figyelembe?


Tekintettel kéne lenni rá, így a terhesség alatt teljesen máshogy működik az érzékelés, és az eddig megszokottól eltérő módon ingerlehetik bizonyos dolgok. Így teljesen normális, ha nem bírja most a spermát, nem kötelező a szájába elmenned, lehetnél rá egy kicsit tekintettel, és mondjuk szólhatnál, mielőtt elmész, akkor abbahagyjátok, és pl. ráélvezel a testére vagy valami. Ez a verzió így, ahogy történt, kizárólag a te sarad és nem az ő viselkedése miatt kéne szarul érezned magad, hanem a sajátod miatt, lelkiismeret furdalásból.

2016. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

bakker, akkor ne sülj el a szájába, naná hogy nincs gusztusa ebben a hónapban egy olyan trutyit lenyelnie.

Amúgy az egyik legnagyobb bunkóság ha nem szólsz és úgy mész el, főleg amikor leszögezi, hogy szólj.

És azért folytatta, mert már akkor tökmindegy volt és nem akart veled pont akkor leállni veszekedni amikor neked orgazmusod volt, szóval le a kalappal a csaj előtt, hogy ennyire odafigyel rád, te meg egy nagy bunkó vagy hogy olyat csinálsz a szerelmeddel amire még külön megkér, hogy ne csináld!!!

Ilyenért simán elhagyna néhány csaj, nagy szerencséd van, hogy ő elviseli ezt az aljasságot!

2016. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem szóltál neki???
2016. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, egyáltalán, hogy volt orál, vagy bármi! Én olyan állapotban voltam 6-12. hétig, hogy amíg csak ébren voltam, folyamatosan hányingerem volt olykor hányással tarkítva. Nem bírtam enni, egy idő után már a víz is visszajött belőlem. Gondolhatod, azokban a hetekben mennyi szex volt nálunk...

Szóval vegyél vissza kicsit, becsüld meg, ami jut, mert még egész szerencsés helyzetben vagy! És olvass utána a terhesség alatti változásoknak, mert érhetnek még meglepetések! És készülj fel arra is, hogy az elkövetkezendő időszak elsősorban nem rólad fog szólni!

2016. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
arról nem beszélve, hogy büdös neki minden csak finnyáskodik még az illatokra is :D
2016. jan. 28. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!