Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben még sosem sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben még sosem sikerült elélveznem, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A barátommal már majdnem két éve együtt vagyunk, de a suli és a munka miatt csak havonta egyszer találkozunk, és akkor naponta egyszer-kétszer szeretkezünk. Sosem monoton, mindig új pózokat próbálunk ki, mégsem sikerült még egyszer sem elélveznem, hüvelyi orgazmusom pedig még egyszer sem volt. Mindig csak úgy tud kielégíteni, ha kinyal. Lehet, hogy ő nem elég ügyes? Vagy én vagyok túl érzéketlen és több idő kéne ahhoz, hogy elmenjek?
2016. jan. 28. 19:06
 1/2 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ha kielégít a szájával akkor van szex közben orgazmusod, mami.
2016. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2016. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!