Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha külsőre álmaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha külsőre álmaitok pasija lennék, de csak ugyanolyan magas, vagy alacsonyabb mint ti az zavarna?

Figyelt kérdés

Ezen felül tudom, hogy számítanak a belső tulajdonságok is, de a kérdésem most nem erre vonatkozik.


Légyszí kort és magasságot is írjatok! Köszönöm!



2016. jan. 28. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem zavaró, ha nem sokkal kisebb nálam. 186 cm/L/25
2016. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát, ha tőlem valaki alacsonyabb lenne, akkor az már tényleg pici pasi lenne, mert én magam nőként mindösszesen 158 cm magas vagyok.:)

Amúgy a párom sem túl magas, 168 cm magas, viszont mindig is volt egy olyan elképzelésem, hogy egy pasi soha ne legyen velem egy magas, vagy tőlem alacsonyabb, tehát ha mondjuk felveszek egy magassarkút, akkor legyünk kb. egy magasak, de ne legyek tőle nagyobb.

Aztán volt egy srác, akit nagyon bírtam, amolyan barátság extrákkal volt köztünk, hát magassarkúban egy picit magasabb voltam tőle.:) De nem zavart.:)

Szóval ha nem lennék párkapcsolatban és találkoznék egy ilyen pasival, lehet kicsit furcsa lenne, de ha egyébként minden más klappolna, hát akkor legyen ez a legnagyobb hibája, én sem vagyok tökéletes.:)

2016. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8-11cm-es magassarkúkat hordok :D
2016. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha egy magasak vagyunk az nem vészes, már beletörődtem, hogy a srácok mindössze harmada magasabb, mint én. Azt viszont nem szeretném, ha alacsonyabb lenne, sőt kifejezetten zavarna. Ennek ellenére tetszik egy srác, aki kisebb, mint én, de nem adom fel a reményt, hogy nő még egy kicsit.:D

17/181

2016. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszene és nagyon helyes lenne, akkor nem számítana a magassága és elnézném neki, hogy alacsony. Számomra Tom Cruise például nagyon jó pasi, hiába alacsony.
2016. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. L/172/22
2016. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!