Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen perverz és szokatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen perverz és szokatlan dologra hol lehet (már ha lehet) jelentkezőket találni?

Figyelt kérdés
Én a férfi el mennék a nő lakására,ahol ő bekötött szemekkel és lekötött kezekkel,vagy legalábbis ahhoz hasonló módon fekszik az ágyra, az ajtót résnyire nyitva hagyva.Én pedig úgy dugom állati keményen és vadul hogy ő meg,hogy ő hozzám sem érhet,a végéig nem is lát,csak érzi a kényeztetést.Majd úgy megyek el tőle, hogy azt sem tudja, hogy néz ki,aki kielégítette.
2016. jan. 28. 22:53
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
kb sehol.
2016. jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ebbe még egy hivatásos sem menne bele szerintem.
2016. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elmegyógyintézetben b+.
2016. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

jaaaa persze :D

odaérsz, résnyire nyitva az ajtó. csak a nő van kikötve és szeme letakarva te meg kiorditasz a tesóknak h héjjj gyertek tiszta a pecó aztán kipakoljátok. talán még az egyik veséjét is viszitek :D :D

2016. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam egy BDSM jellegű piroslámpás házról, ahol a lányok bekötött szemmel vannak az ágyhoz kötözve. Befizetsz x időre, akkor annyi ideig majdnem azt csinálsz vele, amit akarsz. De van kamera vagy résen van valami felügyelőszemélyzet, aki figyel, hogy túl durva dolgot ne csinálj és sérülést ne okozz neki. Amikor a befizetett idő lejárt, akkor meg kirángatnak fogdmegek.

De szelidített formában előjöhet ehhez hasonló szituáció. Volt olyan, hogy többen kezelésbe vettünk egy csajt. A csak azt kérte, hogy kössük be a szemét, hogy ne tudja, mikor kivel van. De midenkit ismert. Innen csak egy lépés tovább, ha olyan is van a partnerek között, akit nem ismer.

2016. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!