Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy titokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy titokban tudjam ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék tornadresszt hordani, de nem rendszeresen, inkább csak izgatás céljából. Ezzel az a probléma, hogy még szülőkkel lakom és nem akarom, hogy egyáltalán ennek a ruhadarabnak a létezéséről tudjanak.

2016. febr. 7. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor "otthon mozogsz benne", ha esetleg rád nyitnak, vagy vehetsz rá nadrágot is, ha fiú vagy szintén a nadrág és akkor nem néz ki annyira furának és kimagyarázható
2016. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És ezt miért szégyelled? Ugyanolyan fétis mint az összes többi. Vedd meg és tedd be a ruhás szekrényedbe.
2016. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak megjegyezném, pasi az illető.
2016. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy írj
2016. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mikor otthon vannak a szüleid, menj Narniába a cuccban. És ott nem találnak rád.
2016. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kifejezetten a női változatot szeretném hordani, ez pedig elég nehezen kimagyarázható, ha megtalálják
2016. febr. 7. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd hozzászoknak! Szerintem ne hagyd, hogy a félelem korlátozzon! Hát a szüleid, hát csak elfogadnak, nem? Amúgy akkor hordjad csak olyankor, ha nincsenek otthon, vagy zárkózz be szerintem talán.
2016. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Vehetsz férfi-dresszt is, talán van hasonló fazonú, mint a nőiek, akár átalakithato olyanra.
2016. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ugyan ez a problémám. ÉS ehhez tedd hozzá, hogy a leggyanakvóbb emberek a szüleim. Ha fűszál nem úgy áll, már rákérdeznek vagy megnézik miért.


Rohadtul nem egyszerű megoldani. Szó szerint logisztika kell, mintha valami bűncselekményt akarnál csinálni...

Nem tudom hány ruhád van, de pár ajánlat:

Üres cipős doboz, vagy olyan amiben számítógép alkatrészeket tárolsz.

Esetleg nagy gépházas számítógépben tárolod.

Ha matracos ágyad van, ami cipzározható oda szépíen alulra besimítva. (de csak ha nem nem érződik ha ráülsz vagy ráfekszel)

Esetleg szekrénysor legalsó fiókjának az aljára.

Kiszeparált(üres) nem nyitható könyv(lehetőleg a legalsó legyen)

Üres DVD-s (hengeres).

Nagyobb puff vagy fotel belseje.

Szóval olyan dolgok amihez egyébként nem nyúlnának, mert nem szoktak, vagy mert a tiéd, vagy mert nem ért hozzá.

Ha el is rejted, tedd olyan csomagolásba ami nem feltűnő,

Oylan helyre ne tedd ahová ha nem is rendszeresen de mondjuk 2-3 havonta nyúlkálnak. (azt hiszed titokban van, megnyugszol...és akkor jön a lebukás)


Jah és ne parázz, mert azt észreveszik.

Viszont mindig gondosan csináld a rejtést.

1-5 ruháig így megoldható...afölött már egyre nehezebb

(egyszer pl kb 100 ruhát dobtam már ki mert túl veszélyesnek tartottam a szituációt, és benne volt a pakliba hogy lebukok...)

Könnyebb ha szerzel saját garázst. Vagy van kocsid

akkor olyan 40 ruháig tolerálható.

Kocsival is vigyázni kell, csak a csomagtartóba!

Kesztyűtartóba kocsi beltér kisrekeszeibe tilos! Az lesz az első amit lenyit a haverod, bárki beül.

Csomagtartó csak te nyitsz fel.


Ha otthon vannak, sose csináld.

Ha még is akkor sötét hosszú cuccok legyenek rajtad.

Vagy a dressz legyen sötét színű legyen (ne lányos piros, pink, lila), hogy ha kivillan ne legyen feltűnő.


Ha rajtad van és tömegbe mész, csak te tudod hogy rajtad van. Ha túlzottan izgulsz felhívod magadra a figyelmet, viselkedj természetesen...bár akkor meg elveszik az izgalom :)


Nagyon észnél kell lenni a legkisebb dolgon bukik le az ember, amire nem figyelt, nem lehet rutinból csinálni.

(vagy legalább is nagyon sokat kell fejlődeni hozzá, probléma megoldásban)

Nem ma kezdtem. Mire eljut az ember a tökéletes koncepcióig, és póker arccal tudja csinálni(rejtegetni) ahhoz gyakorolni kell.

Teljesen ki kell ismernie a szülei szokásait, napi cselekedeteit.


De a végleges megoldás az a saját ingatlan, ahová csak neked van kulcsod.

Van még egy lehetőség: raktár bérlés vagy tároló bérlés.

De ez rohadt drága. 1-4 hónapra kibirható, de éves szinten már 40-100e Ft, több mint a ruha.


(eredmény: 1xer buktam le még tiniként, de csak a ruhát találták meg, kidumáltam. Párszor volt necces szitu, de az is csak azért mert kockázatot vállaltam. Tanultam is belőle. De teljesen nem lehet a kockázatot kiszűrni (mert akkor az azt jelenti hogy nem csinálod)

Murpy törvénye mindig él.


Volt olyan, hogy azért nem buktam le, mert hezitáltam és az időt húztam, ha csak pár perccel előbb csinálom az azt a dolgot, lebuktam volna. (Persze fordítva is volt már) Büdös nagy szerencse kell hozzá időnként.

2016. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!