Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerepjáték: Nálatok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerepjáték: Nálatok hogy indult, milyen volt az elején? Nektek mi jön be, amivel feldobjátok a szexet?

Figyelt kérdés

29 / 31 éves pár vagyunk, 3 éve élünk együtt. Az utóbbi időben ellaposodott a szex, a heti 7 szexről eljutottunk a 2 heti 1 ig... Ezért fel kéne dobni valamivel, hogy ne máshol keressünk új izgalmakat, mivel szeretjük egymást, de én lassan kezdek megőrülni, és már más csajokat nézegetek...

Elméletileg nekem bejönne egy diáklány-tanár, vagy nővérke-beteg, vagy hasonló játék, de elsőre félek, hogy nevetséges lenne, mert még nem nagyon próbáltunk ilyeneket. Nálatok hogy kezdődött, milyenek voltak az első ilyen élmények? Más ötlet, ami nektek bejött?

31 F



2016. febr. 9. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tudom.. 30 évesen ha itt tartotok és még nincs gyerek akkor lehet jobb lenne dobbantani. Mi lesz később? Én 33 vagyok, 20 éves korom óta egy partnerrel, de a mai napig alig várjuk, hogy a gyermek elaludjon és hancúrozhassunk. Szerepjáték nálunk is van: férfi, nő. Nade most komolyan.... biztos hogy egymásnak vagytok teremtve?
2016. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van 1-es, és külön kellene válnunk, de nem ez volt a kérdés, hanem, hogy... (ott van fent)


Ha valaki még csak 1 filmet látott életében (vagy az elmúlt 13 évben), akkor biztosan az a kedvence, és mindig nagy élmény újranézni... De itt más a helyzet.

Ha az embert több inger érte az elmúlt 13 évben, akkor kicsit kitolódott az ingerküszöb, és több kell a maximális élvezethez.

Ezért inkább kísérletezőbb kedvűek kommentjeire vágyom, ha van ilyen.

2016. febr. 9. 11:01
 3/3 anonim ***** válasza:

bocs, de semmi köze nincs ahhoz hogy 30 évesen nincs gyerek, csak azért, mert ti hamarabb csináltátok nem biztos, hogy csakis az a jó.

És persze ha már van akkor örültök annak is hogy van fél óra szabad időtök, de ezt nem kell a kérdezőre is ráerőltetni.

Kérdező:

A legegyszerűbb ha beszéltek, felhozod hogy neked ez kevés és tényleg oda teszed magad hogy feldobd a szexet (ez lehet a szerepjáték is). A lényeg, hogy ne várd, hogy a másik tegye meg az első lépéseket, tedd oda magad és ha minden jól megy akkor húzod magaddal a partneredet is.

Tök normális, hogy ellaposodott pár év után, főleg ebben a korban, csak be kell bikázni megint és jól fog az menni.

2016. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!