Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, titeket zavarna, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titeket zavarna, vagy hogy reagalnatok le ha a baratnotok azt modana, hogy o szokott masztizni es szeretne, ha bizonyos dolgokat maskepp csinalnatok mikor kenyeztetitek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 10:23
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem zavarna, sőt, örülnék ennek! Élvezze maximálisan a kényeztetést :D
2016. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, én jó néven veszem ha elmondja közben, hogy hogyan jó neki. tudod a nyitottság és a tabumentesség a jó szex alapja. ;)
2016. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem zavarna...
2016. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kellene minden nőnek csinálnia!
2016. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Erre keszulok, csak aprosagokrol van szo de novelik az elvezetemet, viszont kozben nm tudom ravezetni csak ugy ha leulok vele megbeszelni, remelem jol fogja lereagalni, es persze nem leszek halatlan 21/n vagyok amugy
2016. febr. 9. 10:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális pasast az ilyen nem zavarja. Pl nézni is jó a bnő önkielégítését, illetve részt venni benne, kiegészíteni az ő játékát.
2016. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Daidalosz ***** válasza:
100%
Nem zavar. Orulok ha tudom, hogy hogyan szerezzek oromet. Altalaban meg is szoktam kerdezni.
2016. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy zavarna!!!! Ha segít, sokkal nagyobbat tud élvezni és könnyebb elvinni a csúcsra....sajnos sokan nem merik ezt felvállalni, pedig magukkal szúrnak ki de nagyon!!!

38F

2016. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beszeltunk, otult neki hogy elmondtam, es bevalt, nektek is koszi a valaszokat :-)♥
2016. febr. 10. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!