Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, találkoztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, találkoztatok már igazi Casanovával?

Figyelt kérdés
Aki már néhány szóval levett titeket a lábatokról, éreztette veletek, hogy különlegesek vagyok és rövid idő alatt az ágyban kötöttetek ki. Aztán többet nem is hallottatok róla. Ha volt, megbántátok az ilyet?

2016. febr. 10. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Figyelem Hölgyeim!

A mai fogadóórámat sajnos át kell tennem holnaputánra!

A pontos időpontot, privátban kérhetitek!

Casanova

2016. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen volt :D igaz nem egy alkalom volt, kb 3. Nem bántam meg, csak azt, hogy nem volt több alkalom :D
2016. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es: Mivel vett le a lábadról? Milyen könnyen adtad meg magad neki? Azért lett vége, mert lelépett?
2016. febr. 10. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahogy beszélt, nézett, amiket mondott, a mozdulatai, ahogy hozzám ért. Háát elég könnyen :D igen, azért.

2es vagyok

2016. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen fiuk akiknek nem lehet ellenallni.
2016. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezt elmagyarázni... nyilván sok nővel volt dolga... kapcsolatban voltam, de levett a lábamról a legócskább szöveggel, amivel előtte sosem lehetett. :D
2016. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hátha érdekes a másik perspektíva is. Mert valamilyen értelemben én ilyen típusú srác vagyok. Igaz nem tipikusan, azaz nem hagyom ott 1 éjszaka után, de sok nővel volt dolgom és könnyen veszem le őket a lábukról. 1 éjszakás azért nem lesz sokszor, mert ha jó vele a szex, akkor többet is akarok, mint egyet.


Én csak különlegesekkel vagyok, mivel sok nővel tudok megismerkedni és nem kerül nagy erőfeszítésbe, így szürke egerek untatnak. Azzal legyen az, aki az átlagost szereti, én vágyom a különcségre picit. Így nem nehéz azt sem éreztetni, hogy a másik különleges.


Ami egyébként kulcskérdés - hogy kommunikálsz. Azzal bármit el lehet érni, hogy levedd a lábáról, hogy biztonságban érezze magát és ellazuljon. Ezek pedig mind fontosak a jó szexhez. A kulcs egyébként, hogy felvállalom a vágyaimat, nyíltan, direktben és őszintén beszélek róla és nem baszok át senkit. Megmondom mit akarok tőle és sokszor pont ezért tudom levenni a lányokról a bugyit, mert nem szédítem és érzi. Azt kapja, amit ígérek sőt még többet. Ismerem az adottságaimat és élek velük, fejlesztem őket és magabiztos is vagyok. Ez általában elég szokott lenni :)


Ha érdekel kérdezz még bátran!

2016. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen igen.Ém is egy casanovába vagyok szerelmes.De én szürke egér vagyok. Vagyishát..Te mit értesz szürke egér alatt ? Ám te nem is lennél képes a hűségre?Tudnal szerelmes lenni egyetlen egybe?
2016. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na KasszaNovák, Ribhancok mi lett véletek?
febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!