Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratnommel kozel 5 honapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnommel kozel 5 honapja vagyunk egyutt. Sajnos a szexualitas nem ugy megy, ahogy "kene" (legalabb is szamomra). Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a kovetkezo:


Baratnom 19 eves, szint ugy en is 19 vagyok. O meg szuz, en mar nem.

Nekem eddig csak 1 olyan kapcsolatom volt, ahol volt szex(ualitas).


Mar par honapja probalom ravezetni a dologra, szepen, de eddig sikertelenul. Amikor eljutunk olyan dolgokra, hogy csokolozas; simogatas; mell fogdosas, simizes, az addig minden rendben van, vevo a dologra. De amikor lentebb megyek es elkezdem izgatni lent, akkor 5 perc elteltevel mondja, hogy neki ez nem megy. Termeszetesen megerto voltam, lehet szamara kellemetlen volt, igy nem eroltettem. Tobbszori sikertelen probalkozas utan, mar szova tettem, hogy ez igy nem lesz jo, emiatt, tobbszor ossze is vesztunk.


Hozzateszem, hogy meg nem is varom el igazan a viszonzast,(persze, ki nem orulne neki, de ez most mellekes. :D) azt akarom, hogy neki kellemes elmenyben legyen resze, es esteleg "megcsillogtassam a szemet", hogy ez egy jo dolog es teljesen normalis.


Szintugy meg hozzateszem, hogy o meg egyaltalan nem ert hozzam. (Az intim testreszemhez)


Teljesen tanacstalan vagyok, hogy mit csinaljak. Szeretem, nagyon nagyon szeretem ot, de kezd fogyni a turelmem.


(Na, itt leszogezem, hogy nem kerek az olyan csopogo kommentekbol, hogy: 'Ha szereted, akkor varni fogsz ra..' Koszonom.)


Varnek is ra, nem is arrol van szo, akar eveket is, ha azt akarna. De, legalabb latni akarok valami erdeklodest, hogy nem remenytelen a helyzet es vevo a szexualitasra..

mert, 'legyunk oszintek egymashoz'...

A kapcsolatot, nem a szex fogja meghatarozni, hogy milyen maga a kapcsolat. (Persze, hozza tesz az eszmeletlenul jo szex, de nem ez adja a gerincet..) De, ha egyaltalan nincs szex(ualitas), az boven a kapcsolat rovasara mehet. Barmennyire is szeretunk valakit, de vannak vagyaink. Dulnak a hormonok, amik szetvetnek az adott pillanatban. De, te nem tehetsz semmit..


Egyre jobban mar en felek a dologtol amugy..

Most 1 honapig direkt jegeltuk a temat, hatha segit, de neha-neha felhoztam, hogy erezzuk, hogy ez itt a gondolkodas helye. (Persze, poenkodas szinten, ket mondat erejeig, nem eroltetve. Nem akartam tovabn fesziteni a hurt.)


Az meg a masik, hogy..

Teljesen tanacstalan vagyok, hogyha legkozelebb egyutt alszunk, vagy olyan helyzetbe kerulunk, akkor megint probalkozzak-e?! Mar felek az ujboli elutasitastol. Meg attol is felek, hogy neadjIsten', amikor o mar keszen all, en mar egyaltalan nem akarok/nem merek majd kozeledni fele.


Szoval, a helyemben, ti mit tennetek, mivel probalnatok megkozeliteni a dolgot?


Azert meg ide irom, hogy a kapcsolat tobbi resze, kivaloan uzemel, nagyon jol elvagyunk egymassal. Csak ez az egy tema okoz problemat kozottunk.


A valaszokat, elore is nagyon szepen koszonom. :)



2016. febr. 15. 03:19
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
0%
En pl 9 honap mulva fekudtem le a baratommal. Es enis szuz voltam... hamarabb en se nagyon engedtem semmit. Szoval... Turelem ^^
2016. febr. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem fiatalabb korban még oké ez a hónapokig váratás, rám is anno az első barátom 1 évet várt. Viszont kezdtek felnőtté érni, és igazából egy felnőtt kapcsolatnak ez is szerves része ahogy mondtad, én a helyedben olyan helyzeteket teremtenék amikor már ő sem bír magával a hévtől. :)

Tehát például csináljatok valami közös programot és utána menjetek valahova kettesben, ahol egymásnak tudtok esni ahogy beléptek az ajtón. Ne legyenek feszélyező körülmények. :D Én ezt próbálnám :D


20/L

2016. febr. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%

Tobb ilyen felfogasu fiu kellene mint te. :D Na mindegy.

En se tudok erdemleges valaszt adni. Turelem. Ha erolteted akkor biztosan ramegy a kapcsolatotok. De en teljes mertekben megertelek. Egyszer ugyis raebred h ez igy nem mehet tovabb. Mert ahogy irtad a szex nem minden egy kapcsolatban...de valljuk be eleg meghatarozo resze. :) Egyebkent nm is ertem 19 evesen ennyire nem akarja. :D

2016. febr. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
41%

Azért 19 évesen ez már abszurd, szerintem.

Itt komoly gondok lehetnek, akár pszichésen a háttérben.

Lehet, most azt mondod, nem a fő mozgatórugója a kapcsolatnak a szex, de ha az nincs, a kapcsolat tönkremegy. Te is nehezen viseled


A másik, én sosem várnék, még az egy hónap is sok. Majd minden kapcsolatom legelején volt szex is. Mert ha az nem működik...

32/F

2016. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, de ebbe bele lehet őrülni! Lépj, különben lelkileg tropára mész!
2016. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

írtad, hogy ő azt mondja: "neki ez nem megy". Lehet érdemes lenne ennek a miértjét megkeresni (akár szakember segítségével). lehet valami komoly pszichés dolog áll a háttérben, és emiatt nem tud ráhangolódni a dologra / kellemetlen számára a helyzet.


Esetleg még annyi kérdésem lenne a dologhoz, hogy magának szokott-e örömet okozni? Ha magának se csinálja, akkor lehet teljesen más is a helyzet.

2016. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg jegedl a próbálkozásokat,most egy darabig ne akard Ennyire feltűnően. Inkább beszélgess vele,hogy hogy képzeli el a pettingelést, milyen érzés neki,ha megérinted,csókolóztok. Beszélgessetek erről a témáról részletesen,főleg inkább ő. De ne azt hozd fel neki,hogy neked milyen rossz,hanem csak az ő részét hallgasd meg,hogy ilyenkor mit érez,mitől blokkol le,mit gondol,mitől fél. Ilyen helyzetben ezt a témát nem lehet elég sokszor megbeszélni. Elmeselheted,hogy te is úgy képzeled,hogy neki jó,megnyugtathatod ezzel kapcsolatban. Amíg jegeled a próbálkozásokat (amúgy helyesen döntöttél,így neki és neked sem lesz addig kudarc élményed,ő nem feszül rá jobban és talán meg is oldjátok a lelki részét) addig csinálj olyan dolgokat,amit ő szeret. Pl,ha szere csókolózni,akkor azt,ha azt szereti,hogy simized a kezét vagy máshol gyengéden,akkor meg azt kell.:) lényeg,hogy pozitív társítást kapjon a szexualitáshoz. Megbeszélitek és foglalkoztok a lelki részével -->erősítés benne,hogy ez jó érzés, olyan dolgok által,ami neki jó --> türelmes leszel ezzel kapcsolatban,mert ez hosszú távon működhet. Ha esetleg érték rossz élmények,amik gátolják,akkor esetleg pszichológus. Amúgy biztos vannak vagyaiwcsak valamitől,valami miatt nagyon fél.
2016. febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
40%
A közel 5 hónap még nem sok, főleg hogy csak 19 éves. Attól, mert normális erkölcsi értékeket vall, csak jobban kell becsülni szerintem.
2016. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
32%
Bnőm is szűz volt 17 évesen ismertem meg. A legnormálisabb csaj akit ismerek, szeret, hűséges, odaadó, jobbat nem is kívánhat az ember, de én az első ottalvásnál kb 2 hét járás után megfektettem. Azóta boldogan élünk. Bocs haver, veled is gond van, de a csajjal annál inkább. :)
2016. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
49%
Ha ő nem engedi, keress mást.
2016. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!