Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kéne azt értelmeznem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne azt értelmeznem? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy barátommal, akiről tudom, hogy régóta nincs barinője (egyszer már majdnem megtörtént korábban is, de akkor még volt barátom). Tök jó volt, még sose kényeztetett engem így fiú, de asszem annyira nem látszott rajtam hogy élvezném :/

Utána meg együtt aludtunk, de nem beszéltük meg hogy ez most mi volt, vagy ilyesmi, szóval egyeltalán szóba se került, és félek, hogy azt hiszi, hogy csak szánalomból feküdtem le vele, pedig én tényleg akartam...

És másnap még így tökre helyre tudtam rakni a fejemben, hogy barátok vagyunk, egyszeri alkalom volt..stb

De azóta folyton ő jár az eszemben és hogy milyen jó volt vele. Lehet hogy csak azért gondolok rá annyit mert nemrég szakítottunk a barátommal?

Búcsúzkodásnál megölelt, meg megköszönte hogy átmentem hozzá, lehet hogy ő is szeretne többet?


2016. febr. 16. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kopogj be hozzá ma is. Megtudod. Ha ugy érzed ciki akkor jöhetsz hozzám is.
2016. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj át ma is és tisztázzátok a dolgot ;)
2016. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem szoktunk olyan gyakran talizni, és nem akarom, hogy úgy érezze nyomulok, meg nem akarok úgy átmenni, hogy nem hív
2016. febr. 16. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem elég ha ráírsz és megkérdezed tőle, hogy átmenjek ma is?
2016. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!