Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen férfi a zsánered?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi a zsánered?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságokat egyaránt soroljatok fel! Főként 20 és 30 közötti hölgyek válaszát várom.

2016. febr. 24. 01:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vekony, 160-170 cm magas, fekete haju ferfi az idealom, aki csendes tipus, de ha kettesben vagyunk, jol el tudunk hulyeskedni. Viszont mindenkepp legyen nyitott minden (akar komoly) temara es legyen intelligens. Tisztelje, amit szeretek csinalni/tanulni. Nekem ezek lennenek fontosak :)
2016. febr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja es 23L vagyok.
2016. febr. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szabad feltételeznem, hogy te magad is vékony testalkatú és viszonylag alacsony vagy? :) Eddigi tapasztalataim szerint a lányok inkább a magasabb férfiakat részesítették előnyben.
2016. febr. 24. 01:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Jah amúgy ez furi is, mert én pl 175 vagyok és ez alacsonynak számít. Durva h van olyan csaj akinek még az alacsony pasik jönnek be.
2016. febr. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Orfeus ***** válasza:

Az 175 szerintem lányban magas. Az én barátnőm 170 és az előzőhöz képest (160) elég furcsa volt megszokni. Én 185 vagyok és 90 kiló, versenyszerűen sportolok, de átlag magasnak érzem magam, szerintem az 175 nőknél már magasnak számít.


23F

2016. febr. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1-es. Írd le újra ha már felébredtél a csipkerózsika álmodból. Gondolom nem találtad még meg az "igazit". 😁😁😁😂😄
2016. febr. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Nos, nehogy mar tul nagy elvaras legyen az intelligencia meg az, hogy tudjunk kozosen hulyeskedni. Nakam meg az sem elvaras, hogy hu, de nagy onbizalma legyen, mivel nagyobb tarsasagban en sem tudok megnyilni. Mondjuk, talalkoztam mar olyan emberrel, aki eroskodott, hogy miert nem szeretik ot a nok, hiszen NEM FOGYATEKOS es VAN MUNKAJA. Gratulalok, erre mit mondjak? :D Sokat elert az eletben.


Igen, 165 cm vagyok es vekony, csendes.

2016. febr. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni, hogy mar 2 ilyen ferfit is talaltam. :)) szoval nem hiszem el annak, aki azt irja, nem leteznek meg tul magasak az elvarasaim.
2016. febr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem egyáltalán nem vársz el sokat. Egy kapcsolatban alapvető, hogy testileg és szellemileg is kiegészítsük egymást. A kérdésem nem is arra irányult, hogy ki mit gondol a másik zsáneréről. Épp ellenkezőleg, kíváncsi vagyok rá, hogy mekkora a diverzitás ezen a téren, hogy mik a típusok. Nyilván én is egy bizonyos kategóriába esek külsőre és egy másikba, ami a belsőmet illeti.


Várom a további válaszokat hölgyeim! :)

2016. febr. 24. 10:56
 10/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok meg mindig. Bocsi, hogy szetoffoltuk a kerdesed. :( de ugy latom, nem lett nepszeru. Probalj visszakeresni ugyanilyen kerdesekre, hatha tobbet megtudsz. 
2016. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!