Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mi a fityfene volt?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi a fityfene volt?!

Figyelt kérdés

Két hónapja van pasim, úgy terveztük hogy akkor szexelünk először, mikor két hónaposak leszünk. Ez tegnap este volt. Én még szűz vagyok, ő már nem az. Pettinggel kezdtünk neki az egésznek. Ujjazott és nyalt egyszerre, én meg nagyon hamar elélveztem, de annyira intenzíven, hogy hirtelen nem is tudtam magamról, csak remegtem és feküdtem. Elkezdett beszélni hozzám, de nem tudtam koncentrálni arra amit mond, és hiába próbáltam hozzászólni, csak valami dadogásfélét sikerült összehoznom. Erre ő felállt és elment... Később írt egy sms-t, hogy egy önző 3,14csa vagyok, nem gondolok senki másra, pedig ő is megérdemelte volna hogy kielégítsem. Nem értem miért viselkedett ilyen hülyén... Én tovább akartam volna menni vele, de az orgazmus elvette az erőm pár percre. Hogy lehet, hogy ezt nem érti meg? Neki is elmondtam, de megint elküldött a fenébe, hogy ne hazudozzak. Úgy érzem felejtős vele a dolog, hiába szeretem, ez nem állapot.

18L 20F



2016. febr. 28. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
nem volt annak jele ezelőtt, hogy a pali egy hisztis, türelmetlen idióta?
2016. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Wtf? Most komolyan ezen hisztizik? Más pasi örömében táncolna, hogy ilyen érzéseket váltott ki belőled és ilyen jó élményt tudott okozni. Ez egy idióta. Ráadásul szűz vagy, ő meg nem, ez rólad szólt, ha nem mozdulsz meg akkor is el kellett volna viselnie nem elrohanni, mert a szex az szex, attól, hogy nem vered ki neki vagy szopod le még ugyanúgy elmegy.
2016. febr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Ekkora vesztest keresve se találsz még egyet.
2016. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát velem nem lett volna ilyen, vártam volna egy kicsit és kezdjük elölről :) Fenét érdekli, ha neked jó, max. a végén te segítettél volna rajtam :P
2016. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon gáz a srác részéről,szerintem egy idióta.

Keress egy értelmesebb fiút :D Mekkora lúzer... xdd

2016. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól írja korábban valaki, ekkora vesztest keresve se tudnál találni :D :D Nagyon sajnállak, bocsi, h nevetek :)


Ez megőrült vagy nem tudom :D Hagyd a fenébe... egyébként 100% hogy szűz! :D Lehet h csak egy nyalást akart és gyorsan valami indokkal elhúzni... mert érezte h nem áll fel a gyíkhús....

2016. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

barom egy srác lehetett!!

mit megadnék én egy ilyen hevesen élvező lányért!!

ne sajnáld egy pillanatig sem!

2016. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki, ez egy idióta!
2016. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legalább volt egy jó estéd.
2016. márc. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!