Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, élveznétek azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, élveznétek azt, hogy teljesen meztelenül lefeküdtök egy pasi mellé, akinek megtiltjátok hogy egy ujjal is hozzátok érjen?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen fantáziám. Izgatna, ha egy gyönyörű szép nő feküdne mellettem, esetleg az arcom közelébe tenné a melleit, popsiját, stb. én pedig egy ujjal sem érhetnék hozzá.

2016. márc. 7. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
kerdezo te igazabol meleg vagy csak meg magadnak se vallod be azert nem akarsz dugni
2016. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ha meleg lennék, akkor talán egy férfit képzelnék magam mellé az ágyra, nem gondolod? :)


Amúgy a melegek is dugnak, csak óvatosan jegyzem meg.

2016. szept. 26. 23:48
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
én ezt szoktam csinálni a pasimmal azzal megtoldva hogy közben masztizok és és a pasim néz miközben csinálom. én élvezem hogy látom szenvedni amiért nem érhet hozzám
2016. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen engem is izgatna, de ne csak feküdjön :D
2016. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Előjátéknak jó, de utána szexeljünk is (egymással). 😊
2016. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%

Igen, élvezzük. Szoktunk olyat csinálni hogy kikötözöm a barátomat és akkor mehet egy kis sztriptíz meg ingerlem ahogy csak tudom. De nem oldozom el. Közben ő kielégít szájjal. De igazából az a legjobb benne mikor a végén eloldozom és rámveti magát :)

persze csináltam már olyat is, hogy kicsit gonosz voltam és a végén az ő része elmaradt... mert épp bulizni mentem a barátnőimmel, és sietnem kellett :D

2016. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!