Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

...Ha egy hetero kapcsolatban az egyik fél lefekszik egy azonos neművel?:D

18/L



2016. márc. 8. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Kinek milyen az értékrendje. Szerintem mindenképp.
2016. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az.
2016. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

miben más, ha egy azonos neművel csinálod? tegyük fel, hogy csak poénból smárolsz le valakit. ha a párod is csak poénból tenné egy ellenkező neművel, az nem lenne megcsalás?


de persze tényleg az számít, hogy miben egyeztek meg. van akik nyílt kapcsolatban élnek.

2016. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Férfiként ha a barátnőm ilyet tenne velem, leginkább azért dühödnék fel, hogy engem nem vettek be harmadiknak a szexbe.


24/F

2016. márc. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy férfivel vagy nővel csalod a partnered.

Félre léptél egy harmadikkal.Ennyi.

2016. márc. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi szemében ez:

[link]

és ez:

[link]


rossznak számít.


Ez viszont jó dolognak:

[link]

2016. márc. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Baráti társaságunkba felmerült ez a kérdés, és sokan megcsalásnak mondták, a Nők nagyon negatívan álltak a témához.

Személy szerint nem tartanám annak, ha a párom megmondaná, hogy van egy Női partnere, de itt főleg szexkapcsolatról beszélek. Ha számára ez fontos, akkor el tudnám fogadni, mert ezt nem tudom megadni számára bárhogyan is szeretném. Voltam már 2 Nővel egyszerre, nem is én kezdeményeztem, és egyáltalán nem zavart amikor egymással foglalkoztak.

38F

2016. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, érdekesnek találtam egyesek nézeteit ezzel a témával kapcsolatban.:)

Én ezt nem tettem meg, mielőtt megköveznétek, szimplán érdekelt mások véleménye.:)

2016. márc. 9. 10:58
 9/9 anonim ***** válasza:

nem:mert lányoknál az csak nyalakodás.

fiúknál sem mert azt mondom,hogy nem

2016. márc. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!