Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők kétharmada miért és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kétharmada miért és mióta megkapható Budapesten, azonos pénzügyi - persze másféle ráfordítással - mint egy ugyan olyan szépségű örömlány?

Figyelt kérdés
Engem is beavattak a témába, 9 éve az év bő háromnegyedében Londoban élek, ott egész más - finoman szólva könnyebb a "ügy". És szívük joga, csak nekem, ez most így fura.

2016. márc. 9. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen kár, hogy nem így van. Öt jó csajom lenne egyszerre.
2016. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem, miért "dicsőség" pénzzel megkapni egy nőt...

Akár prostit, akár nem prostit, másféle pénzügyi ráfordítással...

Nem is tudom, ez a dolog a nők vagy a "férfiak" részéről szánalmasabb.

Én megkaptam a szexet is meg a kapcsolatot is mindig pénz nélkül is. Objektív mércén mérve is szép nőktől.


Pénzt annak kell használni nőzéshez, akinek valami más hiányzik (fellépés, egyéniség, önismeret, magabiztosság, kommunikáció, szexkultúra, stb...)

2016. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz "másféle ráfordításon"?

Ha arra gondolsz, hogy sikeresebb leszel egy nőnél, ha alkalmasint virágot, csokit veszel neki, elviszed vacsorázni, moziba, megleped apró kis kedvességekkel, akkor ez mindig így volt. Ráadásul alá is becsülted a számot, sokkal több nő értékeli az ilyen anyagi "áldozatokat", mint kétharmad.

2016. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3as, én nem ezekre gondolok pénzügyi ráfordítás címén, ezek apró figyelmességek.

Az ilyen dolgokat minden nő értékeli, de itt szerintem nem erről van szó.


2es vagyok

2016. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont kíváncsi vagyok, hogy mi az az "azonos pénzügyi, de másféle ráfordítás".

Hármas vagyok.

2016. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg ha belegondolsz, így nem az apró figyelmességekkel kapod meg a nőt, az csak a "megszerzés" egyik eszköze.

Kis segítség, nem pedig egy olyan dolog amitől az ember ölébe hullik a nő

2016. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#3/6


Erre gondoltam és tényleg szerényen "becsültem"/adtam meg az értéket.


A tabu/"kényes téma" részét nem értem akkor még mindig.


Nekem volt nő aki engem hívott meg és szép volt nem is egy.


De keveset vagyok itthon, kicsi az ismeretségi köröm itthon (már). A legtöbben pont külföldön vannak, és sokfelé. ;) Aki meg nem dolgozik, és az én munkaidő beosztásommal nem összeegyezhetően. Mert én dolgotok két-párom minimális pihenéssel, aztán van akár egy bő szabad hetem is néha.

2016. márc. 9. 09:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy kar hogy nem igy van.
2016. márc. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!